inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Obrazy Horace Vernet

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Reprodukcje na płótnie Horace Vernet

Horace Vernet to niezwykle utalentowany i ceniony w artystycznym świecie grafik i malarz. Francuski artysta całe swoje życie związał ze stolicą Francji - Paryżem. Tam się urodził i tam rozwijał swoją twórczość na przełomie XVIII i XIX wieku. Jego zamiłowanie do sztuki nie jest przypadkowe. Horace Vernet jest bowiem synem Antoine'a Charles'a Horace'a Verneta - cenionego malarza i uznanego litografa. To pod jego okiem Francuz rozwijał swoje zdolności. W wykształcenie kolejnego pokolenia artystów zaangażował się również Jean-Michel Moreau - rysownik, malarz i ilustrator. Można zatem śmiało powiedzieć, że to ta dwójka przedstawicieli świata artystycznego wywarła największy wpływ na obrazy Horace Verneta. Co ciekawe Francuz również chętnie dzielił się wiedzą. Szczególnie upodobał sobie polskie środowisko artystyczne, kształcąc między innymi Józefa Brodowskiego i Januarego Suchodolskiego. Został także ojcem chrzestnym Wojciecha Horacego Kossaka.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Horace Vernet na ścianę

Jeśli zaś chodzi o tematykę to w twórczości Francuza dominowało malarstwo historyczne. Ze szczególnym uwielbieniem przedstawiał słynne sceny wojskowej czy batalistyczne. Ponadto chętnie tworzył obrazy myśliwskie oraz portrety.
Reprodukcje obrazów Horace Verneta to prawdziwa gratka dla miłośników historii. Pełne niezwykłych detali obrazy ozdobią salon, hol, czy też gabinet, sprawiając, że poczujemy się w tych wnętrzach niczym w światowym muzeum czy w galerii sztuki. Reprodukcje Horace Verneta dostępne w sklepie bimago wyróżnia wysoka jakość wykonania i dbałość o detale. Możemy wybierać spośród: wydruku typu Premium Print o trójwymiarowej powierzchni, wydruku na płótnie czy też ręcznie malowanego obrazu.