inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Reprodukcje Jacques Louis David

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie The Oath of Horatii
od
87,48 zł
134,60 zł
-35%
Obraz na płótnie Napoleon Bonaparte
od
63,12 zł
97,12 zł
-35%
Obraz na płótnie The Death of Seneca
od
87,48 zł
134,60 zł
-35%
Obraz na płótnie The Sabine Women
od
63,04 zł
97,04 zł
-35%
Obraz na płótnie Napoleon
od
62,56 zł
96,24 zł
-35%
Obraz na płótnie The Tennis Court Oath
od
88,24 zł
135,76 zł
-35%
Obraz na płótnie Paris and Helen
od
87,52 zł
134,68 zł
-35%
Obraz na płótnie The Tennis Court Oath
od
62,68 zł
96,44 zł
-35%
Obraz na płótnie The Death of Marat
od
62,68 zł
96,44 zł
-35%
Obraz na płótnie Patrocles
od
63,00 zł
96,92 zł
-35%
Obraz na płótnie Madame Recamier
od
63,00 zł
96,92 zł
-35%
Obraz na płótnie Napoleon
od
62,80 zł
96,64 zł
-35%
Jacques-Luis David to wybitny francuski artysta tworzący w nurcie neoklasycyzmu. Jako nadworny malarz Napoleona stworzył wiele realistycznych portretów tego męża stanu, które można dzisiaj podziwiać w muzeach na całym świecie! Jacques-Luis David znany jest także jako autor licznych obrazów o tematyce historycznej i religijnej. Jeśli interesują Cię takie wątki, udekoruj swoją przestrzeń reprodukcjami Jacques-Luisa Davida z kolekcji bimago! W ten sposób dodasz klasy wnętrzu, dając jednocześnie wyraz swojej miłości do sztuki przez wielkie „S”.

Obraz Jacques-Louis David

Twórczość Jacques-Louisa Davida do dziś wzbudza podziw wśród miłośników malarstwa. Ten wybitny przedstawiciel neoklasycyzmu na trwałe wpisał się do kanonu wielkich malarzy. Jego kariera nabrała prawdziwego rozwoju, kiedy spotkał się z Napoleonem, dzięki temu został on jego nadwornym malarzem. Jacques-Louis David stworzył wiele portretów przedstawiających Napoleona, a większość z nich możemy podziwiać dziś w największych muzeach świata. Płótna artysty cechuje niezwykły realizm. Najsłynniejsze dzieła Jacquesa-Louisa Davida to Śmierć Marata, Koronacja Napoleona, Portret pani Récamier oraz Przysięga Horacjuszy. Najczęściej poruszana tematyka przez Jacquesa-Louisa Davida to obrazy historyczne, mitologiczne oraz portrety. W swoich dziełach malarz odwoływał się do greckich i rzymskich tradycji. Obrazy Jacquesa-Louisa Davida wyróżniają się prostotą formy oraz statyczną kompozycją opartą na pionowych i poziomych liniach. Na co warto zwrócić uwagę to wyjątkowo ostry światłocień i podporządkowanie kolorów pod rysunek.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje najsłynniejszych obrazów Jacques-Louis David

Znane reprodukcje obrazów Jacquesa-Louisa Davida już teraz mogą znaleźć się w twoim domu. Wszystko dzięki rozbudowanej ofercie bimago. Zastosowanie technologii druku 3D pozwala na odtworzenie nawet najmniejszych detali arcydzieła, dzięki czemu obrazy Jacquesa-Louisa Davida stanowią świetne uzupełnienie wystroju wnętrza. Ponadczasowa tematyka reprodukcji idealnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni prywatnej, jak i komercyjnej. Taki obraz z powodzeniem może zawisnąć w kancelarii notarialnej, restauracji czy pokoju hotelowym. Najlepiej zestawić go ze stonowaną kolorystyką ścian pomalowanych na jeden, gładki kolor. W celu wyeksponowania dzieła może powiesić go nad kanapą czy biurkiem. Dobrym sposobem na uwydatnienie unikatowości płótna jest dodanie źródła światła skierowanego tylko na obraz. Z racji tematyki obrazów Jacquesa-Louisa Davida warto urządzić wnętrze w stylu klasycznym lub minimalistycznym, ale bez zbyt dużej ilości nowoczesnych dodatków. Uniwersalność reprodukcji pozwala na sporą dowolność podczas aranżacji wnętrza.