-27% na obrazy na płótnie [ Promocja trwa do 13.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

James Tissot-Reprodukcje obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 7

Obraz na płótnie Piknik

Obraz na płótnie "Piknik"

Cena od: 84,72 zł 61,84 zł
Obraz na płótnie Bal

Obraz na płótnie "Bal"

Cena od: 112,20 zł 81,88 zł
Obraz na płótnie Dwie siostry: portret

Obraz na płótnie "Dwie siostry: portret"

Cena od: 84,60 zł 61,72 zł
Obraz na płótnie Zabawa w chowanego

Obraz na płótnie "Zabawa w chowanego"

Cena od: 84,24 zł 61,48 zł
Obraz na płótnie Wdowa

Obraz na płótnie "Wdowa"

Cena od: 84,32 zł 61,52 zł
Obraz na płótnie Uroczysty lunch

Obraz na płótnie "Uroczysty lunch"

Cena od: 84,12 zł 61,40 zł

Kategorie:

Filtry

James Tissot - życie i twórczość

James Tissot (1836-1902) – francuski malarz neoklasycystyczny; część swego życia spędził w Londynie. Jego obrazy w większości przedstawiają sceny z życia zamożnej burżuazji oraz eleganckich kobiet. To dzięki tym dziełom zdobył prawdziwą popularność. Modelką większości jego obrazów była Kathleen Newton - irlandzka rozwódka, miłość jego życia. Szczególnie upodobał sobie kasztanowce – są obecne na wielu obrazach Jamesa Tissot. Ostatni etap swej twórczości poświęcił całkowicie malarstwu religijnemu.

czytaj więcej zwiń opis

James Tissot - kolekcja słynnych obrazów

James Tissot został doceniony ze względu na prekursorskie rozwiązania w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "James Tissot" to najwybitniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz oryginalny styl, jaki prezentował James Tissot w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "James Tissot" w galerii bimago znajdziesz najważniejsze dzieła tego twórcy. James Tissot odcisnął duży wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie wspaniale prezentował się we wnętrzu. James Tissot - Zobacz szeroką ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

James Tissot - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa

James Tissot jest malarzem, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w bimago ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twój salon, sypialnia lub gabinet może wzbogacić się o wspaniałą ozdobę. James Tissot w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "James Tissot" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Oprócz tego, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "James Tissot" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o wytwornej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "James Tissot" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.