inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 24.01.2022

Obrazy Jan Brueghel Starszy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Reprodukcje obrazów Jana Brueghela Starszego

Jan Brueghel Starszy to jeden z członków wybitnego rodu malarzy flamandzkich, żyjący i tworzący w okresie rozkwitu baroku. Specjalizował się w miniaturach z motywami religijnymi, wielopostaciowych dziełach alegorycznych i scenach biblijnych, a także w idyllicznych pejzażach. Z uwagi na swój indywidualny styl, charakteryzujący się niezwykłą elegancją, delikatną fakturą i łagodną kolorystyką, znany jest również pod przydomkiem Aksamitny.
Liryczne, subtelne i niezwykle urokliwe obrazy Jana Brueghela Starszego, jak na przykład „Krajobraz rzeczny”, „Raj i grzech pierworodny” czy „Alegoria wiosny”, do dziś cieszą się niesamowitą popularnością i uznawane są za dzieła wybitne. O ich klasie i renomie świadczyć może między innymi fakt, że prezentowane są w najlepszych muzeach świata: Luwrze, Ermitażu czy Starej Pinakotece. Jeżeli jednak wizyty w galeriach sztuki to dla was za mało i chcecie na co dzień obcować z dziełami mistrza to możecie wybrać doskonałą reprodukcję z oferty bimago. Ich najwyższa jakość i doskonałe odwzorowanie kolorów sprawiają, że udekorowane nimi domowe wnętrza zyskają prawdziwie szlachetny i stylowy klimat.

Czytaj więcej Zwiń opis

Kopie obrazów Jana Brueghela Starszego na ścianę biura

Obrazy Jana Brueghela Starszego zachwycają elegancją, stonowaną kolorystyką i delikatnością, dlatego też staną się doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Wprowadzą do niego spokój, lekkość i powiew świeżości, dzięki czemu całe pomieszczenie będzie sprzyjało odpoczynkowi i relaksowi. Co ciekawe, dzieła mistrza idealnie wpiszą się w klimat nie tylko salonu, sypialni czy pokoju gościnnego, ale równie dobrze sprawdzą się w przestrzeniach biurowych. Wystarczy oprawić je w stylową ramę i zawiesić na ścianie za biurkiem, a gabinet zyska na szlachetności i podkreśli rangę pracującej w nim osoby.