inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 31.01.2023

Reprodukcje Jan Brueghel starszy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Venus and Pan
od
55,64 zł
92,76 zł
-40%
Obraz na płótnie Study of Hounds
od
77,64 zł
129,40 zł
-40%
Obraz na płótnie Vase of Flowers
od
55,24 zł
92,08 zł
-40%
Obraz na płótnie Allegory of Taste
od
55,52 zł
92,56 zł
-40%
Obraz na płótnie Adoration of the Magi
od
55,48 zł
92,48 zł
-40%
Obraz na płótnie Study of Moorish Heads
od
77,08 zł
128,52 zł
-40%
Obraz na płótnie River Landscape
od
55,52 zł
92,56 zł
-40%
Obraz na płótnie River Landscape
od
55,60 zł
92,68 zł
-40%
Obraz na płótnie Vase of Flowers
od
55,28 zł
92,20 zł
-40%
Obraz na płótnie Hearing
od
77,64 zł
129,40 zł
-40%
Jan Brueghel Starszy to malarz flamandzki przełomu XVI i XVII wieku. Stworzył wiele wybitnych dzieł – takich jak „Krajobraz rzeczny” oraz „Raj i grzech pierworodny”. W bimago nie mogło zabraknąć kolekcji reprodukcji Jana Brueghla Starszego na płótnie, które mogą uczynić Twoje pomieszczenia bardziej stylowymi i pomóc w stworzeniu przyjemnej atmosfery! Kwiaty w wazonie, sceny biblijne, a może krajobrazy nadrzeczne? Wybierz obraz na płótnie, który najbardziej Ci odpowiada i odmień swoje wnętrza dzięki reprodukcjom Jana Brueghla Starszego!

Reprodukcje obrazów Jana Brueghela Starszego

Jan Brueghel Starszy to jeden z członków wybitnego rodu malarzy flamandzkich, żyjący i tworzący w okresie rozkwitu baroku. Specjalizował się w miniaturach z motywami religijnymi, wielopostaciowych dziełach alegorycznych i scenach biblijnych, a także w idyllicznych pejzażach. Z uwagi na swój indywidualny styl, charakteryzujący się niezwykłą elegancją, delikatną fakturą i łagodną kolorystyką, znany jest również pod przydomkiem Aksamitny.
Liryczne, subtelne i niezwykle urokliwe obrazy Jana Brueghela Starszego, jak na przykład „Krajobraz rzeczny”, „Raj i grzech pierworodny” czy „Alegoria wiosny”, do dziś cieszą się niesamowitą popularnością i uznawane są za dzieła wybitne. O ich klasie i renomie świadczyć może między innymi fakt, że prezentowane są w najlepszych muzeach świata: Luwrze, Ermitażu czy Starej Pinakotece. Jeżeli jednak wizyty w galeriach sztuki to dla was za mało i chcecie na co dzień obcować z dziełami mistrza to możecie wybrać doskonałą reprodukcję z oferty bimago. Ich najwyższa jakość i doskonałe odwzorowanie kolorów sprawiają, że udekorowane nimi domowe wnętrza zyskają prawdziwie szlachetny i stylowy klimat.

Czytaj więcej Zwiń opis

Kopie obrazów Jana Brueghela Starszego na ścianę biura

Obrazy Jana Brueghela Starszego zachwycają elegancją, stonowaną kolorystyką i delikatnością, dlatego też staną się doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Wprowadzą do niego spokój, lekkość i powiew świeżości, dzięki czemu całe pomieszczenie będzie sprzyjało odpoczynkowi i relaksowi. Co ciekawe, dzieła mistrza idealnie wpiszą się w klimat nie tylko salonu, sypialni czy pokoju gościnnego, ale równie dobrze sprawdzą się w przestrzeniach biurowych. Wystarczy oprawić je w stylową ramę i zawiesić na ścianie za biurkiem, a gabinet zyska na szlachetności i podkreśli rangę pracującej w nim osoby.