inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Darmowa dostawa

Jan van Eyck, Portret małżonków Arnolfinich i inne reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Deesis
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Eve
od
111,52 zł
171,60 zł
Obraz na płótnie Singing Angels
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie St. Catherine
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Angels singing
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Adam
od
111,52 zł
171,60 zł
Obraz na płótnie Annunciation
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Adam
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Eve
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Hermits
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Holy Ghost
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Eve
od
62,92 zł
96,84 zł
  1. 1
  2. 2
Jan van Eyck to jeden z najważniejszych artystów północnego renesansu. Tworzył obrazy w tematyce świeckiej oraz religijnej, w duchu XV-wiecznego realizmu niderlandzkiego. Mawiano o nim - człowiek „tak doskonały w sztuce, jak i w wiedzy". Jego wpływowe dzieła były inspiracją dla kolejnych generacji wczesnych malarzy niderlandzkich. Reprodukcje Jan van Eyck od bimago pozwolą zainspirować Cię jego malarstwem! Na te wyjątkowe obrazy na płótnie przeznacz wyjątkowe miejsce i poczuj inspirację płynącą z renesansowej sztuki Jana van Eycka!

Jan van Eyck - kolekcja słynnych obrazów

Jan van Eyck został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów Jan van Eyck to przede wszystkim obrazy religijne, które z powodzeniem ozdobią nie tylko wnętrza mieszkalne, ale także pomieszczenia o charakterze religijnym i sakralnym. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Jan van Eyck w swoich obrazach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. Należał do nurtu piętnastowiecznego realizmu niderlandzkiego, zarówno Jan van Eyck, jak i przedstawiciele tego nurtu odcisnęli duży wpływ na sztukę swoich czasów i znaleźli następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że obraz będzie idealnie prezentował się we wnętrzu. Jan van Eyck - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty a wśród nich takie słynne dzieła jak "Portret małżonków Arnolfinich" czy "Madonna kanclerza Rolina". W sklepie bimago oprócz tych arcydzieł znajdziesz ponad cztery tysiące znanych obrazów malarskich - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.


 

Znane obrazy Jana van Eycka

Jan van Eyck jest twórcą, którego dzieła zdobią najsłynniejsze muzea świata. Przedstawiciel niepowtarzalnego realizmu niderlandzkiego w swoich dziełach przedstawiał zarówno postacie biblijne, jak i ówczesnych ludzi na przepięknych portretach. Na jego obrazach widoczne są ówczesne realia życia, ubioru i wnętrz. Wszystko to sprawia, że obrazy Jana van Eycka stanowią nie tylko wartość artystyczną, ale także historyczną. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji obrazów van Eycka można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Jan van Eyck" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego salonu, sypialni, biura lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Jan van Eyck

Jan van Eyck obrazy jest kategorią, która powinna Ci się spodobać, jeżeli poszukujesz wyjątkowych dzieł sztuki. Ten niderlandzki malarz doskonale operował światłocieniem. Na uwagę zasługuje też dobór kolorystyki, zwłaszcza w takich obrazach jak Madonna kanclerza Rolin. Jan van Eyck był przedstawicielem bogatego mieszczaństwa. To wykształcony artysta, który początkowo był prawdopodobnie malarzem iluminatorem. Warto podkreślić, że jego prace miały duży wpływ na rozwój północnoeuropejskiego realizmu. Portret małżonków Arnolfinich i swoje pozostałe dzieła malarz sygnował nie tylko swoim nazwiskiem. Charakterystyczna była też jego dewiza Als ick kann, co w tłumaczeniu oznacza: Tak, jak potrafię. Ponadto to on jako jeden z pierwszych XV-wiecznych malarzy w Europie zaczął stosować technikę olejną.

Portret małżonków Arnolfinich i inne dzieła Jana van Eycka

W naszym asortymencie mamy wszystkie ważne obrazy Jana van Eycka. W kolekcji bimago znajdziesz m.in. wieloelementowy Ołtarz Gandawski, który artysta stworzył wraz ze swoim bratem, Hubertem van Eyckiem. Co należy podkreślić, zauważysz na nim ponad 250 postaci – każda została bardzo realistycznie odwzorowana. Twoją uwagę na pewno zwróci wspominana już kilkukrotnie reprodukcja Madonna kanclerza Rolin. Oryginał można podziwiać w Luwrze, a więc słynnym paryskim muzeum sztuki. Zależy Ci na obrazie, który jest bardzo znany, a jednocześnie wyjątkowy? W takim razie z pewnością przypadnie Ci do gustu Portret małżonków Arnolfinich z wieloma przedmiotami mającymi ukryte znaczenie – przekonaj się, czy dostrzeżesz wszystkie! Nie zapominaj, że to Ty podejmujesz decyzję, jak duże będzie dzieło Jana van Eycka, proponujemy kilka rozmiarów każdej reprodukcji. Sprawdź, jak niepowtarzalny klimat mogą stworzyć tak niepozorne elementy dekoracyjne jak obrazy. Ołtarz Gandawski i pozostałe arcydzieła czekają właśnie na Ciebie!