inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 26.01.2022 Zobacz

Jan van Eyck, Portret małżonków Arnolfinich i inne reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Jan van Eyck to jeden z najważniejszych artystów północnego renesansu. Tworzył obrazy w tematyce świeckiej oraz religijnej, w duchu XV-wiecznego realizmu niderlandzkiego. Mawiano o nim - człowiek „tak doskonały w sztuce, jak i w wiedzy". Jego wpływowe dzieła były inspiracją dla kolejnych generacji wczesnych malarzy niderlandzkich. Reprodukcje Jan van Eyck od bimago pozwolą zainspirować Cię jego malarstwem! Na te wyjątkowe obrazy na płótnie przeznacz wyjątkowe miejsce i poczuj inspirację płynącą z renesansowej sztuki Jana van Eycka!

Jan van Eyck - kolekcja słynnych obrazów

Jan van Eyck został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów Jan van Eyck to przede wszystkim obrazy religijne, które z powodzeniem ozdobią nie tylko wnętrza mieszkalne, ale także pomieszczenia o charakterze religijnym i sakralnym. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Jan van Eyck w swoich obrazach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. Należał do nurtu piętnastowiecznego realizmu niderlandzkiego, zarówno Jan van Eyck, jak i przedstawiciele tego nurtu odcisnęli duży wpływ na sztukę swoich czasów i znaleźli następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że obraz będzie idealnie prezentował się we wnętrzu. Jan van Eyck - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty a wśród nich takie słynne dzieła jak "Portret małżonków Arnolfinich" czy "Madonna kanclerza Rolina". W sklepie bimago oprócz tych arcydzieł znajdziesz ponad cztery tysiące znanych obrazów malarskich - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

czytaj więcej zwiń opis

Znane obrazy Jana van Eycka

Jan van Eyck jest twórcą, którego dzieła zdobią najsłynniejsze muzea świata. Przedstawiciel niepowtarzalnego realizmu niderlandzkiego w swoich dziełach przedstawiał zarówno postacie biblijne, jak i ówczesnych ludzi. Na jego obrazach widoczne są ówczesne realia życia, ubioru i wnętrz. Wszystko to sprawia, że obrazy Jana van Eycka stanowią nie tylko wartość artystyczną, ale także historyczną. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji obrazów van Eycka można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Jan van Eyck" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego salonu, sypialni, biura lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.