-30% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 08.03.2021

Jean-Auguste-Dominique Ingres-Reprodukcje i kopie obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Obraz na płótnie Le Bain turc
od
58,44 zł
83,52 zł
Obraz na płótnie Le Bain turc
Obraz na płótnie Source
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie Source
Obraz na płótnie Napoleon I
od
59,32 zł
84,80 zł
Obraz na płótnie Napoleon I
Obraz na płótnie Autoportret
od
58,80 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie Autoportret
Obraz na płótnie Wielka odaliska
od
78,88 zł
112,72 zł
Obraz na płótnie Wielka odaliska
Obraz na płótnie The Source
od
78,76 zł
112,52 zł
Obraz na płótnie The Source
Obraz na płótnie Joan of Arc
od
58,96 zł
84,24 zł
Obraz na płótnie Joan of Arc
Obraz na płótnie Moliere
od
59,28 zł
84,72 zł
Obraz na płótnie Moliere
Obraz na płótnie Autoportret
od
58,80 zł
84,04 zł
Obraz na płótnie Autoportret
Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

  1. 1
  2. 2
Sortuj

Sortuj według

Życie i twórczość Jean-Auguste-Dominique Ingresa

Jean-Auguste-Dominique Ingres (1780-1867) francuski malarz klasycystyczny. Jego styl ukształtował się szybko i malarz był mu wierny, broniąc się zaciekle przed trendami romantycznymi. Jego sztukę charakteryzuje niezwykły nastrój, spokój i linearyzm. Ingres znany był z perfekcjonizmu, potrafił poprawiać swoje obrazy latami, twierdził też, że pociągnięcia pędzlem na płótnie nie powinny być widoczne. W dorobku Ingresa znajdziemy głównie obrazy historyczne, portrety i akty. Niektóre z jego dzieł to na przykład "Łaźnia turecka", "Wielka Odaliska" i "Kąpiąca się".

czytaj więcej zwiń opis

Jean-Auguste-Dominique Ingres - kolekcja słynnych obrazów

Jean-Auguste-Dominique Ingres został doceniony ze względu na nowatorskie rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja reprodukcji "Jean-Auguste-Dominique Ingres" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w galerii bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Jean-Auguste-Dominique Ingres w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Jean-Auguste-Dominique Ingres" w bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego artysty. Jean-Auguste-Dominique Ingres odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego domu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Jean-Auguste-Dominique Ingres - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom reprodukcjom. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Jean-Auguste-Dominique Ingres - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa w sklepie bimago

Jean-Auguste-Dominique Ingres jest twórcą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w bimago ceny reprodukcji jego obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o wspaniałą dekorację. Jean-Auguste-Dominique Ingres w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Jean-Auguste-Dominique Ingres" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Oprócz tego, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Jean-Auguste-Dominique Ingres" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Jean-Auguste-Dominique Ingres" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego mieszkania lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.