inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Darmowa dostawa

Reprodukcje obrazów Johann Heinrich Füssli

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Friar Puck
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Fairy Mab
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Der Nachtmahr
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Head of Satan
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Adam and Eve
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Belinda's Dream
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Die Nachtmahr
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Nocna mara
od
62,92 zł
96,84 zł
Lubisz obrazy przepełnione atmosferą grozy i tajemniczości? Szukasz pomysłu na niebanalną dekorację wnętrza, która skupi uwagę domowników i gości? Sięgnij po reprodukcje Johann Heinrich Füessli – szwajcarskiego malarza i rysownika, tworzącego głównie w Wielkiej Brytanii. W kolekcji bimago znajdziesz obrazy przedstawiające upiory, senne koszmary oraz dziwadła. Reprodukcje Johann Heinrich Fuessli jako obrazy na płótnie pasować będą do aranżacji różnego typu: można stosować je w przestrzeniach urządzonych w stylu nowoczesnym czy loftowym!

Heinrich Füssli Obrazy

Johann Heinrich Füssli to malarz szwajcarskiego pochodzenia, znany także pod nazwiskiem angielskim John Henry Fuseli, ponieważ tworzył również w Wielkiej Brytanii. Żył w drugiej połowie XVIII i na początku XIX wieku. Bardzo dużo podróżował, żył w Zurychu, Rzymie i Londynie. Oprócz malarstwa z równą pasją zajmował się edukacją i publicystyką, był niezwykle wykształconym człowiekiem. Heinrich Füssli malował bardzo charakterystyczne obrazy. Mówi się o nim, że jest malarzem koszmarnym. Oczywiście nie dlatego, że malował źle, ale dlatego, że bohaterami jego dzieł są upiory, senne koszmary i różne dziwadła. Na jego stylu i podejmowanej przez niego tematyce wzorowali się inni artyści.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Johann Heinrich Füssli

Reprodukcje obrazów Johann Heinrich Füssliego są doskonałą propozycją dla osób, które cenią sobie niebanalną sztukę. Choć zawieszenie w domowej galerii obrazów tego artysty może wydawać się dość kontrowersyjne, to będzie dobrym wyborem dla wszystkich ceniących oryginalne a wręcz ekstrawaganckie dzieła. Reprodukcje będą przyciągać wzrok i skupiać na sobie uwagę wszystkich osób przebywających w pomieszczeniu. Będzie to więc dekoracja, która nada wnętrzu charakteru. Prace Füssliego sprawdzą się w przestrzeniach industrialnych, nowoczesnych lub eklektycznych. Na pewno będą pasować do salonu utrzymanego w loftowym klimacie lub przestronnym holu mieszkania w klimatycznej, starej kamienicy. Dobrze zestawić je z betonem, cegłą, metalem i dekoracjami w stylu loftowym ze szkła i drewna. Wybór reprodukcji obrazów Johanna Heinricha Füssliego jest dostępny w sklepie internetowym bimago. Znaleźć tam można dopracowane i wierne oryginałom wydruki na płótnie lub wydruki premium z odwzorowaną strukturą farby i śladami pędzla.