inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Reprodukcje Ludwig Knaus

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Junge Römerin
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Tanzendes Paar
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Besuch im Zoo
od
91,20 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Die Raubritter
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Schulstunde
od
58,08 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Zigeunerrast
od
58,08 zł
96,84 zł
  1. 1
  2. 2
Ludwig Knaus to XIX-wieczny malarz pochodzący z Niemiec. Jego obrazy na płótnie to w głównej mierze sceny rodzajowe oraz szkice postaci. Piękno dzieł Ludwiga Knausa najlepiej wydobędą pomieszczenia w stylu minimalistycznym, utrzymanym w stonowanej kolorystyce. Rekomendowane są do salonu, gabinetu czy sypialni, lecz mogą stanowić źródło inspiracji również w pracowni artystycznej lub biurze! Reprodukcje Ludwik Knaus to kolekcja obrazów wielkiego mistrza. To dzieła Twojego ulubionego artysty w różnych formatach i technikach!

Reprodukcje na płótnie Ludwik Knaus

Ludwig Knaus to niemiecki malarz związany z tak zwaną szkołą düsseldorfską. Żył i tworzył w XIX i w pierwszej dekadzie XX wieku. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Düsseldorfie. Malował głównie sceny rodzajowe, przedstawiające życie zwykłych ludzi, również tych żyjących na wsi. Wśród jego obrazów znaleźć można także pejzaże. Za swoją twórczość był podziwiany i niejednokrotnie nagradzany. Kolekcja reprodukcji Ludwiga Knausa dostępna jest w sklepie bimago. Znaleźć tam można najsłynniejsze obrazy tego twórcy przeniesione na płótno formie wydruku. Dzięki opcji Premium Print można cieszyć się niezwykle wiarygodnym odwzorowaniem struktury farby i efektem głębi. Wszystko dzięki naniesieniu na obraz specjalnego żelu przez artystów malarzy, którzy odzwierciedlają na wydruku ślady pędzla.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Ludwik Knaus na ścianę

Tematyka obrazów Ludwiga Knausa jest niezwykle uniwersalna. Ponieważ tworzył w czasach nie tak odległych od współczesnych, styl, którym się posługiwał, również dobrze wpisuje się w aktualne aranżacje wnętrz. Część dzieł artysty jest czarno-biała, część przeciwnie - pełna wyrazistych kolorów, które ożywią każde wnętrze. Dzięki uniwersalnej tematyce i pogodnemu nastrojowi malarstwa Knausa reprodukcje obrazów tego malarza dobrze sprawdzą się we wnętrzach o różnorodnym klimacie i wystroju. Równie atrakcyjnie będą wyglądać w salonie o klasycznej aranżacji, jak i w minimalistycznie urządzonej sypialni. Staną się charakterystyczną dekoracją, przyciągając wzrok odwiedzających i domowników. Kolorystykę obrazu warto dobrać do barw użytych przy wykończeniu wnętrza. Wielokolorowe obrazy lepiej sprawdza się w pomieszczeniach stonowanych, te czarno-białe nadadzą równowagi w wielobarwnym pokoju.