inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 26.09.2023

Reprodukcje Martin van Meytens

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Franz Stephan I
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Obraz na płótnie Francis I
od
58,08 zł
96,84 zł
-40%
Interesujesz się malarstwem uwieczniającym sceny dworskie? Chętnie otaczasz się portretami przywołującymi klimat dawnych epok? Nie przegap reprodukcji obrazów na płótnie Martina van Meytensa - szwedzko-austriackiego malarza, tworzącego w XVIII wieku. Do najbardziej znanych dzieł tego artysty należą portrety Marii Antoniny czy też cesarza rzymskiego Franciszka I. Reprodukcje Martin van Meytens od bimago doskonale pasują do wnętrz barokowych, ale można stosować je także w przestrzeniach eklektycznych, łączących styl nowoczesny z glamour.

Obrazy Martin van Meytens

Martin van Meytens urodził się w 1695 roku w Szwecji, jednak swoje życie artystyczne związał z Austrią i wiedeńską arystokracją. Zasłynął tam jako wybitny portrecista, czego najlepszym dowodem jest rola nadwornego malarza ówczesnych władców. Podczas swojej służby na dworze namalował między innymi wizerunki Marii Antoniny, Marii Teresy czy też cesarza rzymskiego Franciszka I. Obrazy Martina van Meytensa spotkały się z tak wielkim uznaniem, że jeszcze przez długie lata po jego śmierci pojawiali się liczni naśladowcy jego stylu, a same dzieła również dzisiaj cieszą się renomą najdoskonalszych barokowych portretów dworskich.
W ofercie bimago znaleźć możecie reprodukcje obrazów Martina van Meytensa w formie wydruków na płótnie i wydruków premium. W obu przypadkach efekt jest zachwycający, jednak druga z opcji wierniej oddaje wygląd oryginału, ponieważ wyróżnia ją trójwymiarowa struktura i znakomity efekt głębi.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje Martin van Meytens do biura lub salonu

Reprodukcje doskonałych portretów i scen dworskich autorstwa Martina van Meytensa to propozycja idealna przede wszystkim dla miłośników wnętrz w stylu barokowym, jednak sprawdzą się one także w eklektycznych przestrzeniach, łączących nowoczesność z klimatem glamour lub shabby chic. Dzieła mistrza doskonale będą się prezentowały w luksusowych salonach, w towarzystwie bogato rzeźbionych mebli, ludwikowskich krzeseł i kanap, a także dodatków w kolorze starego złota i luster w grubych, ozdobnych ramach. Reprodukcje obrazów Martina van Meytensa znakomicie pasują również do biur i kancelarii prawniczych, a także do hoteli, mieszczących się w historycznych obiektach lub pałacowych restauracji, w których serwowane są dania kuchni dworskiej i szlacheckiej.