tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
BLACK SALE do -70% Oferta ważna do 30.11.2021 zobacz

Martin van Meytens Obrazy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Franz Stephan I
od
64,44 zł
92,08 zł
-30%
Obraz na płótnie Francis I
od
64,52 zł
92,20 zł
-30%

Obrazy Martin van Meytens

Martin van Meytens urodził się w 1695 roku w Szwecji, jednak swoje życie artystyczne związał z Austrią i wiedeńską arystokracją. Zasłynął tam jako wybitny portrecista, czego najlepszym dowodem jest rola nadwornego malarza ówczesnych władców. Podczas swojej służby na dworze namalował między innymi wizerunki Marii Antoniny, Marii Teresy czy też cesarza rzymskiego Franciszka I. Obrazy Martina van Meytensa spotkały się z tak wielkim uznaniem, że jeszcze przez długie lata po jego śmierci pojawiali się liczni naśladowcy jego stylu, a same dzieła również dzisiaj cieszą się renomą najdoskonalszych barokowych portretów dworskich.
W ofercie bimago znaleźć możecie reprodukcje obrazów Martina van Meytensa w formie wydruków na płótnie i wydruków premium. W obu przypadkach efekt jest zachwycający, jednak druga z opcji wierniej oddaje wygląd oryginału, ponieważ wyróżnia ją trójwymiarowa struktura i znakomity efekt głębi.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje Martin van Meytens do biura lub salonu

Reprodukcje doskonałych portretów i scen dworskich autorstwa Martina van Meytensa to propozycja idealna przede wszystkim dla miłośników wnętrz w stylu barokowym, jednak sprawdzą się one także w eklektycznych przestrzeniach, łączących nowoczesność z klimatem glamour lub shabby chic. Dzieła mistrza doskonale będą się prezentowały w luksusowych salonach, w towarzystwie bogato rzeźbionych mebli, ludwikowskich krzeseł i kanap, a także dodatków w kolorze starego złota i luster w grubych, ozdobnych ramach. Reprodukcje obrazów Martina van Meytensa znakomicie pasują również do biur i kancelarii prawniczych, a także do hoteli, mieszczących się w historycznych obiektach lub pałacowych restauracji, w których serwowane są dania kuchni dworskiej i szlacheckiej.