-30% na obrazy Promocja ważna do 07.12.2020

-30% na obrazy i fototapety Promocja ważna do 07.12.2020 Zobacz

Max Liebermann-Reprodukcje obrazów Wielkich Malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 143

Obraz na płótnie Bench
od
59,32 zł
84,80 zł
Obraz na płótnie Bench
Obraz na płótnie Self Portrait
od
58,72 zł
83,92 zł
Obraz na płótnie Self Portrait
Obraz na płótnie The Avenue
od
78,36 zł
112,00 zł
Obraz na płótnie The Avenue
Obraz na płótnie Wannseegarten
od
59,32 zł
84,80 zł
Obraz na płótnie Wannseegarten
Obraz na płótnie Wannseegarten
od
59,28 zł
84,72 zł
Obraz na płótnie Wannseegarten
Obraz na płótnie Polospieler
od
79,08 zł
113,00 zł
Obraz na płótnie Polospieler
Obraz na płótnie Seilerbahn
od
58,96 zł
84,24 zł
Obraz na płótnie Seilerbahn
Obraz na płótnie Der Weber
od
59,32 zł
84,80 zł
Obraz na płótnie Der Weber
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Kategorie:

Filtry

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Życie i twórczość MAxa Liebermanna

Max Liebermann (1847- 1935) niemiecki malarz i grafik. Należał do najwybitniejszych twórców niemieckiego impresjonizmu. Jego dzieła można zaklasyfikować jako przejściowe między sztuką XIX. wieku a sztuką nowoczesną okresu Wilhelmińskiego i Republiki Weimarskiej. Do roku 1933 był kierownikiem pruskiej akademii sztuk pięknych. W swoich obrazach Max Liebermann przedstawiał przede wszystkim krajobrazy, portrety, scenki rodzajowe i religijne. Wśród jego dzieł możemy znaleźć również akwaforty.

czytaj więcej zwiń opis

Max Liebermann - kolekcja słynnych obrazów

Max Liebermann został doceniony ze względu na interesujące rozwiązania w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Max Liebermann" to najsłynniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Max Liebermann w swoich obrazach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Max Liebermann" w bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego malarza. Max Liebermann odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego salonu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie idealnie prezentował się we wnętrzu. Max Liebermann - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom na płótnie. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Max Liebermann - Ponad 4000 reprodukcji na płótnie

Max Liebermann jest malarzem, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twój dom może wzbogacić się o wspaniałą dekorację na ścianę. Max Liebermann w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz wyjątkowy styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Max Liebermann" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Max Liebermann" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli marzysz o ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Max Liebermann" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.