inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 31.01.2023

Reprodukcje obrazów Nicolas Poussin

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie The Finding of Moses
od
55,52 zł
92,56 zł
-40%
Obraz na płótnie Arcadian Shepherds
od
55,52 zł
92,56 zł
-40%
Obraz na płótnie Venus Arming Aeneas
od
55,60 zł
92,68 zł
-40%
Obraz na płótnie Orpheus and Eurydice
od
77,64 zł
129,40 zł
-40%
Obraz na płótnie St. Cecilia
od
55,28 zł
92,20 zł
-40%
Obraz na płótnie The Storm
od
55,64 zł
92,76 zł
-40%
Nicolas Poussin był artystą barokowym, a zarazem najwybitniejszym przedstawicielem nurtu klasycznego we francuskim malarstwie XVII wieku. Tworzył głównie obrazy na płótnie o tematyce biblijnej i mitologicznej oraz krajobrazy. Jedną z najbardziej znanych prac Poussina jest obraz „Śmierć Germanika”. Jeśli interesuje Cię twórczość tego francuskiego malarza i pragniesz podziwiać jego dzieła w swoim domu lub biurze, udekoruj swoje wnętrza reprodukcjami Nicolasa Poussina od bimago! Obrazy te znakomicie sprawdzą się w minimalistycznych aranżacjach!

Obrazy Nicolas Poussin

Nicolas Poussin to jeden z największych malarzy w historii sztuki, przedstawiciel klasycyzmu z XVII wieku. Twórczość Nicolasa Poussina to przede wszystkim obrazy o tematyce biblijnej, mitologicznej, religijnej, a także krajobrazy. Wyjątkowy styl oraz mistrzowski warsztat artysty stał się inspiracją dla późniejszych pokoleń. Pussin zaczynał pracę nad obrazem od ustawienia modeli i dokładnych szkiców kompozycyjnych. Dopiero później przekładał to na płótno. W poszukiwaniu inspiracji Nicolas Pussin udał się do epicentrum świata artystycznego, czyli Włoch. Podczas pobytu w tym wyjątkowym kraju tworzył barokowe obrazy charakteryzujące się dynamizmem, ciepłą kolorystyką, później nabrały one jednak więcej statyczności i wyrazistości, a także zaczęła dominować jasna i spokojna paleta barw. Ten wybitny artysta obok Rubensa stał się symbolem klasycyzmu, który wzorował się na rzymskim antyku.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje Nicolas Poussin do biura lub salonu

Szukasz ciekawego pomysły na prezent do nowego mieszkania? Reprodukcje obrazów Nicolasa Poussina to propozycja doskonała. Te klasycystyczne dzieła świetnie wpasują się w minimalistyczne wnętrze, które łączy ze sobą przeszłość i przyszłość. Uniwersalna tematyka prac z powodzeniem może wisieć w salonie, kuchni, przedpokoju, a także w gabinecie. Dzięki nowoczesnej technologii reprodukcje oddają nawet najmniejsze detale dzieła, co pozwala na efekt porównywalny do wizyty w muzeum. Obrazy Poussina będą również stanowiły dobre uzupełnienie do komercyjnych przestrzeni, takich jak: restauracja, lobby hotelowe, kancelaria notarialna czy biuro. Dzieła malarza najlepiej zawiesić na gładkiej ścianie, pomalowanej na jeden kolor. Najlepiej wyeksponować obraz, wieszając go nad biurkiem, sofą lub stołem.