inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 29.09.2022 zobacz

Reprodukcje obrazów Oskar Zwintscher

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Oskar Zwintscher był niemieckim malarzem, przedstawicielem secesji, profesorem Akademii Sztuk Pięknych w Dreźnie. Tworzył obrazy na płótnie, wśród których dominują portrety, akty i sceny rodzajowe! Jest także autorem ilustracji i reklam. Wszystkim miłośnikom secesji polecamy reprodukcje Oskara Zwintschera, dzięki którym można zaprosić sztukę przez duże „S” do swojego domu. Obrazy na płótnie od bimago pasować będą do nowoczesnych wnętrz, w których znajdują się akcenty secesyjne – takie jak roślinne i zwierzęce motywy na tapetach i obiciach!

Reprodukcje Oskar Zwintscher

Oskar Zwintscher był niemieckim malarzem, żyjącym na przełomie XIX i XX wieku, związanym z ruchem młodzieżowym Jugendstil. Artysta tworzył zarówno tradycyjne obrazy na płótnie, w tym doskonałe portrety, akty i niezwykłe sceny rodzajowe, jak i znakomite ilustracje, a nawet reklamy. Dzieła Oskara Zwintschera w widoczny sposób zawierają elementy secesji, a do tego znaczna część z nich jest aktami o charakterze erotycznym. Dowodem na to są między innymi obrazy o nazwach „Die Melodie” czy też „Gold und Perlmutter”. Jeżeli jesteście miłośnikami twórczości Oskara Zwintschera lub też szukacie do swojego domu dekoracji o secesyjnym charakterze to doskonałej jakości reprodukcje dzieł mistrza z pewnością przypadną Wam do gustu. W ofercie bimago znajdziecie kopie najbardziej znanych obrazów niemieckiego artysty, dostępne w różnych rozmiarach i wariantach wydruku. Może to być tradycyjny wydruk na płótnie lub Premium Print, który charakteryzuje się trójwymiarową strukturą, przypominającą prawdziwe pociągnięcia pędzla, a także niesamowitą głębią i naturalnym połyskiem.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Oskar Zwintscher na ścianę

Oskar Zwintscher to artysta, który tworzył obrazy zachwycające pedanterią wykonania i specyficznym doborem kolorów. Dominuje w nich ciemna tonacja barw, która potęguje niesamowity klimat dzieł i podkreśla ich zmysłowy nastrój. Obrazy Oskara Zwintschera to doskonały wybór do nowoczesnych wnętrz, zawierających secesyjne akcenty, w tym roślinne i zwierzęce wzory na tapetach, tekstyliach i obiciach mebli. Dzieła malarza znakomicie będą się prezentowały w otoczeniu zieleni, na tle ciemnych ścian i w towarzystwie delikatnie przytłumionego światła. Sprawdzą się zatem w męskich gabinetach, długich, wąskich korytarzach i nastrojowych sypialniach.