tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 18.10.2021

Paul Cezanne Obrazy

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Dalie
od
59,84 zł
92,08 zł
Obraz na płótnie Bibemus Quarry
od
59,72 zł
91,88 zł
Obraz na płótnie The Bathers
od
60,24 zł
92,68 zł
Obraz na płótnie The Poplars
od
79,68 zł
122,60 zł
Obraz na płótnie The Bathers
od
79,72 zł
122,68 zł
Obraz na płótnie The Smoker
od
59,80 zł
92,00 zł
Obraz na płótnie Still Life
od
60,28 zł
92,76 zł
Obraz na płótnie Green Apples
od
79,68 zł
122,60 zł
Obraz na płótnie The Large Pine
od
79,68 zł
122,60 zł
Obraz na płótnie Jas de Bouffan
od
79,68 zł
122,60 zł
Obraz na płótnie Autoportret
od
59,84 zł
92,08 zł
  1. 1
  2. 2

Paul Cézanne obrazy na płótnie

Paul Cézanne to francuski malarz żyjący w XIX i na początku XX wieku. Jest uważany za jednego z najważniejszych malarzy epoki postimpresjonizmu. Jego twórczość, tak charakterystyczna i oryginalna, łamiąca schematy, stała się punktem wyjścia do nowego stylu w sztuce - kubizmu. Początkowo malował w nurcie impresjonistycznym, ale w pewnym momencie zaczął inaczej ukazywać przestrzeń i perspektywę. Przedmioty i ludzie na jego obrazach wydają się jakby chwiać. Kształty przyjmują wygląd form geometrycznych. Artysta odszedł w swojej twórczości od utartych zasad, chciał ukazać na obrazach głębię - zarówno w warstwie tego, co widać, jak i tej symbolicznej.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Paula Cezanne jako reprodukcje

Tematyka dzieł, które stworzył Paul Cézanne jest bardzo szeroka. Do najchętniej malowanych przez niego obrazów należały pejzaże, które powstawały podczas pracy w plenerze. Tworzył także portrety, martwą naturę, sceny z życia. Jest autorem całej serii obrazów przedstawiającej kąpiących się mężczyzn i kobiety. Dość uniwersalna tematyka, a przy tym bardzo oryginalna stylistyka dzieł tego artysty, sprawia że ich reprodukcje cieszą się do dziś ogromnym zainteresowaniem miłośników sztuki. Obrazy Cezanne’a na płótnie, zawieszone na przykład w salonie, będą przyciągać wzrok i uczynią z nawet najskromniejszej aranżacji prawdziwie oryginalne wnętrze. Dobrym pomysłem może okazać się umieszczenie kilku obrazów Cézanne’a na jednej ścianie i stworzenie tym samym własnej galerii sztuki.

Kopie dzieł obrazów Cezanne

Oryginalne obrazy Paula Cézanne’a osiągają na aukcjach zawrotne ceny. Nie trzeba być jednak milionerem, by cieszyć wzrok tym niezwykłym malarstwem na ścianach własnego domu. Kopie wielu dzieł tego wybitnego malarza można znaleźć w sklepie internetowym bimago.
Nie trzeba być jednak milionerem, by cieszyć wzrok tym niezwykłym malarstwem na ścianach własnego domu. Wysokiej jakości kopie wielu dzieł tego wybitnego malarza można znaleźć w sklepie internetowym bimago. Znaleźć tu można zarówno tradycyjne wydruki na płótnie, jak i wydruki w technice premium print o naturalnej fakturze obrazu malowanego pędzlem. Zapraszamy do kolekcji słynnych obrazów malarzy w galerii bimago.