-10% na obrazy na korku [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Paul Signac-Reprodukcje i kopie obrazów malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 17

Kategorie:

Filtry

Życie i twórczość Paula Signac

Paul Signac (1863 – 1935) – francuski malarz, współtwórca neoimpresjonizmu. Był jednym z uczniów Georgers'a Seurata, od którego przejął neoimpresjonistyczne metody malarskie (pointylizm) polegające na budowaniu kompozycji obrazu poprzez nakładanie gęsto rozmieszczonych, różnobarwnych punktów i kresek. Na palecie nie mieszano farb, kolory mieszały się optycznie w oku widza. Paul Signac znany jest takich obrazów jak: "Port w La Rochelle", "Wieczór w Avignon", "Dwa cyprysy", "Sosna w Saint Tropez" oraz "Port w Saint Tropez". Neoimpresjonistyczny stosunek do malarstwa charakteryzował się ściśle naukowym podejściem; instynktowna, spontaniczna metoda pracy impresjonistów była dla nich zupełnie obca. Obrazy Paula Signaca i innych neoimpresjonistów powstawały w procesie wymagającym niezwykłej precyzji i cierpliwości. Niektóre obrazy Signaca, które były tworzone zgodnie z założeniami neoimpresjonizmu, powstały nawet przez ponad rok.

czytaj więcej zwiń opis

Paul Signac - kolekcja słynnych obrazów

Paul Signac został doceniony ze względu na odkrywcze rozwiązania w swoim malarstwie. Kolekcja reprodukcji "Paul Signac" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Paul Signac w swoich obrazach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Paul Signac" w bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego twórcy. Paul Signac odcisnął spory wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego gabinetu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Paul Signac - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Paul Signac - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa

Paul Signac jest malarzem, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w naszej galerii ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o elegancką dekorację. Paul Signac w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Paul Signac" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Oprócz tego, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Paul Signac" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Polecamy kolekcję "Paul Signac" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego domu lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.