inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 22.02.2024 Koniec promocji za: : :

Reprodukcje Peder Severin Kroyer

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Kolor

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Peder Severin Kroyer był duńskim malarzem, tworzącym na przełomie XIX i XX wieku. Specjalizował się w malarstwie plenerowym i portretach. Obrazy Pedera Severina Kroyera często przedstawiają morskie fale lub idylliczne wiejskie pejzaże. Jeśli pragniesz obcować ze sztuką tego artysty na co dzień, sięgnij po reprodukcje obrazów Pedera Severina Kroyera dostępne w kolekcji bimago. Reprodukcje Peder Severin Kroyer mogą stanowić uzupełnienie aranżacji pomieszczeń przeznaczonych do pracy lub odpoczynku.

Reprodukcje na płótnie Peder Severin Kroyer

Peder Severin Kroyer to żyjący i tworzący na przełomie XIX i XX wieku duński malarz. Obrazy Pedera Severina Kroyera są częścią dorobku tak zwanych Malarzy ze Skagen. Ta grupa artystów, która mieszkała i tworzyła na północy Jutlandii w Danii specjalizowała się w malarstwie plenerowym, które cechował realizm, a także zabawa światłem. Poza tym rodzajem prac, Peder Severin Kroyer ma w swoim dorobku wszelkiego rodzaju portrety. Swój talent rozwijał podczas studiów w Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuki w Kopenhadze.

czytaj więcej zwiń opis

Reprodukcje Peder Severin Kroyer na ścianę salonu, sypialni lub biura

Reprodukcje dzieł Pedera Severina Kroyera wprawiają w błogi nastrój, przywołując czas relaksu i odpoczynku. Majestatyczne morskie fale lub sielankowy, wiejski pejzaż w doskonałej jakości będą doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza sypialni, salonu czy gabinetu. Stonowane barwy i miękkie linie będę sprzyjać zarówno skupieniu i produktywności, jak i odpoczynkowi po pracy. Sielskie reprodukcje obrazów Duńczyka będą dobrze wyglądać w połączeniu z jasnym drewnem, różnego rodzaju szarościami, beżami, a także z nieśmiertelną z bielą. Decydując się na te dzieła warto postawić na minimalizm w dobieraniu akcesoriów do takiego wnętrza, tak aby nie przytłoczyć płótna nadmiarem zbędnych dodatków. Warto także pomyśleć o dodatkowym oświetleniu, na przykład kinkietach, które uwydatnią wszystkie skrupulatnie namalowane linie.
Reprodukcje duńskiego malarza są dostępne w sklepie bimago w wyjątkowo wysokiej jakości, stąd mogą być także świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Można wybierać spośród różnych wariantów: wydruku na płótnie, ręcznie malowanych obrazów czy wydruków typu Premium Print, które odznaczają się trójwymiarową powierzchnią.