Peder Severin Krøyer - życie i twórczość

Peder Severin Krøyer (1851-1909) – duński malarz, związany z grupą artystów tworzących na przełomie XIX i XX wieku w Skagen. Uprawiał malarstwo plenerowe i portret. Głównym tematem jego prac były nadmorskie krajobrazy, rybacy przy pracy i wypoczywający nad morzem letnicy. Ceniony był za subtelne oddawanie gry światła i bogatą kolorystykę. Jego obrazy są popularne i prezentowane na współczesnych wystawach. Obraz Krøyera wykonany nowoczesną techniką reprodukcyjną (wydruk na płótnie) to wspaniały pomysł na dekorację eleganckich wnętrz.

czytaj więcej zwiń opis

Peder Severin Kroyer - kolekcja słynnych obrazów

Peder Severin Kroyer został doceniony ze względu na interesujące pomysły w swojej twórczości. Kolekcja wydruków na płótnie "Peder Severin Kroyer" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Peder Severin Kroyer w swoich dziełach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Peder Severin Kroyer" w sklepie bimago znajdziesz najważniejsze dzieła tego artysty. Peder Severin Kroyer odcisnął spory wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego biura. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Peder Severin Kroyer - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W galerii bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji na płótnie - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Peder Severin Kroyer - Ponad 4000 reprodukcji

Peder Severin Kroyer jest twórcą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w galerii bimago ceny reprodukcji jego obrazów są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o wspaniałą dekorację. Peder Severin Kroyer w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Peder Severin Kroyer" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Peder Severin Kroyer" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Peder Severin Kroyer" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  • <%= message %>

Peder Severin Kroyer-Reprodukcje obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 18

-25% na reprodukcje [ Promocja trwa do 25.06.2018 ]
 A Summer Evening on Skagen Beach

Obraz "A Summer Evening on Skagen Beach"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 South beach of Skagen

Obraz "South beach of Skagen"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Sunshine at Skagen: Boys Swimming

Obraz "Sunshine at Skagen: Boys Swimming"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Lunchtime

Obraz "Lunchtime"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Boys bathing

Obraz "Boys bathing"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Solnedang over Skagens By

Obraz "Solnedang over Skagens By"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Norditalienische Villa

Obraz "Norditalienische Villa"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Interior

Obraz "Interior"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 The Bright Nights, Skagen

Obraz "The Bright Nights, Skagen"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 At the foundry of Burmeister & Wain

Obraz "At the foundry of Burmeister & Wain"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł
 Woman in White on a Beach

Obraz "Woman in White on a Beach"

Cena od: 148,60 zł 111,44 zł