tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

-35% na obrazy na płótnie Promocja ważna do 18.10.2021

Obrazy Peder Severin Kroyer

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Reprodukcje na płótnie Peder Severin Kroyer

Peder Severin Kroyer to żyjący i tworzący na przełomie XIX i XX wieku duński malarz. Obrazy Pedera Severina Kroyera są częścią dorobku tak zwanych Malarzy ze Skagen. Ta grupa artystów, która mieszkała i tworzyła na północy Jutlandii w Danii specjalizowała się w malarstwie plenerowym, które cechował realizm, a także zabawa światłem. Poza tym rodzajem prac, Peder Severin Kroyer ma w swoim dorobku wszelkiego rodzaju portrety. Swój talent rozwijał podczas studiów w Królewskiej Duńskiej Akademii Sztuki w Kopenhadze.

czytaj więcej zwiń opis

Reprodukcje Peder Severin Kroyer na ścianę salonu, sypialni lub biura

Reprodukcje dzieł Pedera Severina Kroyera wprawiają w błogi nastrój, przywołując czas relaksu i odpoczynku. Majestatyczne morskie fale lub sielankowy, wiejski pejzaż w doskonałej jakości będą doskonałym uzupełnieniem wystroju wnętrza sypialni, salonu czy gabinetu. Stonowane barwy i miękkie linie będę sprzyjać zarówno skupieniu i produktywności, jak i odpoczynkowi po pracy. Sielskie reprodukcje obrazów Duńczyka będą dobrze wyglądać w połączeniu z jasnym drewnem, różnego rodzaju szarościami, beżami, a także z nieśmiertelną z bielą. Decydując się na te dzieła warto postawić na minimalizm w dobieraniu akcesoriów do takiego wnętrza, tak aby nie przytłoczyć płótna nadmiarem zbędnych dodatków. Warto także pomyśleć o dodatkowym oświetleniu, na przykład kinkietach, które uwydatnią wszystkie skrupulatnie namalowane linie.
Reprodukcje duńskiego malarza są dostępne w sklepie bimago w wyjątkowo wysokiej jakości, stąd mogą być także świetnym prezentem dla bliskiej osoby. Można wybierać spośród różnych wariantów: wydruku na płótnie, ręcznie malowanych obrazów czy wydruków typu Premium Print, które odznaczają się trójwymiarową powierzchnią.