-25% na obrazy i fototapety [ Promocja trwa do 06.07.2020 ] Zobacz

Bezpieczne zakupy 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku

#zostańwdomu i kupuj online!
więcej informacji
  • <%= message %>

Peter Paul Rubens -Reprodukcje i kopie obrazów najsłynniejszych malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 188

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Obraz na płótnie Helene Fourment

Obraz na płótnie "Helene Fourment"

Cena od: 84,32 zł 63,20 zł
Obraz na płótnie The Entombment

Obraz na płótnie "The Entombment"

Cena od: 84,24 zł 63,16 zł
Obraz na płótnie Cztery kontynenty

Obraz na płótnie "Cztery kontynenty"

Cena od: 84,72 zł 63,52 zł
Obraz na płótnie Orszak Sylena

Obraz na płótnie "Orszak Sylena"

Cena od: 112,40 zł 84,28 zł
Obraz na płótnie The Dying Seneca

Obraz na płótnie "The Dying Seneca"

Cena od: 84,52 zł 63,36 zł
Obraz na płótnie The Crucifixion

Obraz na płótnie "The Crucifixion"

Cena od: 84,44 zł 63,32 zł
Obraz na płótnie Adoration of the Magi

Obraz na płótnie "Adoration of the Magi"

Cena od: 84,60 zł 63,44 zł
Obraz na płótnie The Lion Hunt

Obraz na płótnie "The Lion Hunt"

Cena od: 113,08 zł 84,80 zł
Obraz na płótnie Ogród miłości

Obraz na płótnie "Ogród miłości"

Cena od: 84,60 zł 63,44 zł
Obraz na płótnie Cimon and Iphigenia

Obraz na płótnie "Cimon and Iphigenia"

Cena od: 84,72 zł 63,52 zł
Obraz na płótnie Polowanie na tygrysa

Obraz na płótnie "Polowanie na tygrysa"

Cena od: 84,80 zł 63,56 zł
Obraz na płótnie The Three Graces

Obraz na płótnie "The Three Graces"

Cena od: 84,04 zł 63,00 zł
Obraz na płótnie Albert of Habsbourg

Obraz na płótnie "Albert of Habsbourg"

Cena od: 113,00 zł 84,72 zł
Obraz na płótnie Small' Last Judgement

Obraz na płótnie "Small' Last Judgement"

Cena od: 84,72 zł 63,52 zł
Obraz na płótnie The Kermesse

Obraz na płótnie "The Kermesse"

Cena od: 112,72 zł 84,52 zł
Obraz na płótnie Lot and his daughters

Obraz na płótnie "Lot and his daughters"

Cena od: 84,72 zł 63,52 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Kategorie:

Filtry

Życie i nasłynniejsze obrazy Rubensa

Peter Paul Rubens (1577-1640) – malarz flamandzki, jeden z najwybitniejszych twórców epoki baroku. Jego malarstwo religijne, sceny rodzajowe oraz portrety cechuje charakterystyczny styl pełen nasyconych kolorów i pełnych dynamizmu kompozycji. Do najbardziej znanych obrazów Rubensa należą takie dzieła jak: "Trzy Gracje", "Sąd Parysa", "Wniebowzięcie NMP" oraz "Pokłon Trzech Króli". Pierwsze lata swojej twórczości spędził w Rzymie, gdzie zapoznał się z dziełami Tycjana, Michała Anioła i Caravaggia. W 1608 r. powrócił do Antwerpii i objął funkcję malarza nadwornego arcyksięcia Alberta. Otrzymywał liczne zamówienia dworu, kościołów i miejskiego patrycjatu. Obrazy Rubensa od początku cieszyły się ogromną popularnością i przyniosły mu majątek i uznanie. W jego twórczości dominowała tematyka religijna ("Podniesienie krzyża", "Sąd Ostateczny", "Pokłon Trzech Króli") i mitologiczna ("Bitwa Amazonek", "Święto Wenus"). Rubens tworzył również portrety kobiece, męskie wizerunki, sceny z polowań, nastrojowe pejzaże i sceny rodzajowe z życia ludu. Często ukazywał piękno nagiego ciała - odznaczające się obfitością kształtów akty rubensowskie stały się jednym z synonimów malarstwa barokowego ("Sąd Parysa", "Trzy Gracje"). Twórczość Rubensa w pełni wyraża idee baroku — cechuje ją dynamika, żywiołowość, swoboda kompozycji, zamiłowanie do bogactwa i okazałości, znakomite wyczucie barwy.

czytaj więcej zwiń opis

Peter Paul Rubens - kolekcja słynnych obrazów

Peter Paul Rubens został doceniony ze względu na interesujące pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Peter Paul Rubens " to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Peter Paul Rubens w swoich obrazach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Peter Paul Rubens " w bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego twórcy. Peter Paul Rubens odcisnął spory wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego domu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Peter Paul Rubens - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Peter Paul Rubens - Ponad 4000 reprodukcji

Peter Paul Rubens jest malarzem, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w galerii bimago ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o wspaniałą dekorację ścienną. Peter Paul Rubens w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Peter Paul Rubens " są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Peter Paul Rubens " to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Peter Paul Rubens " w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.