inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 10.12.2023

Pieter Brueghel Młodszy - obrazy i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Typ

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Wedding Feast
od
58,08 zł
96,84 zł
Pieter Brueghel Młodszy to artysta flamandzki, najstarszy syn XVI-wiecznego malarza Pietera Brueghla Starszego. Tworzył głównie pejzaże, dzieła o tematyce religijnej oraz sceny wiejskie. Malował także ilustracje przysłów. Obrazy na płótnie Pietera Brueghla Młodszego do dzisiaj podbijają serca miłośników sztuki! Jeśli i Ty cenisz malarstwo barokowe, udekoruj dom lub biuro reprodukcjami Pietera Brueghla Młodszego od bimago! Realistyczne i utrzymane w intensywnych barwach obrazy pasować będą do aranżacji nowoczesnych i do wnętrz awangardowych!

Obraz Pietera Brueghela Młodszego

Pieter Brueghel Młodszy to flamandzki malarz barokowy, członek znanej i niezwykle cenionej rodziny artystycznej. Na początku swojej kariery malarskiej kopiował przede wszystkim dzieła swego ojca, Pieter Brueghela Starszego, jednak z czasem wypracował własny, indywidualny styl. Z uwagi na zamiłowanie do malowania ognia i piekła, a także prezentacji na obrazach scen bijatyk i karczemnych awantur, zyskał przydomek „Piekielny”. Do innych ulubionych przez artystę tematów należały scenki rodzajowe i motywy religijne.
Pieter Brueghel Młodszy zaliczany jest do najbardziej znanych i cenionych malarzy przełomu XVI i XVII wieku, a jego fantastyczne obrazy do dziś rozbudzają wyobraźnię miłośników sztuki z całego świata. Jeżeli Wy również jesteście miłośnikami jego twórczości i marzycie o dziele mistrza na ścianie swojego biura, salonu czy sypialni to dobrze trafiliście. W ofercie bimago dostępne są reprodukcje obrazów Pietera Brueghela Młodszego, zachwycające realizmem, intensywnością kolorów i najwyższą jakością wykonania.

Czytaj więcej Zwiń opis

Pieter Brueghel Młodszy- najsłynniejsze obrazy w bimago

Pieter Brueghel Młodszy to artysta, który nikogo nie pozostawia obojętnym, a jego dzieła z pewnością nie należą do nudnych, spokojnych czy stonowanych. Intrygująca tematyka obrazów, dobór kolorów i sposób ukazania postaci sprawiają, że doskonale sprawdzą się one nawet w nowoczesnych, a wręcz awangardowych przestrzeniach. Najsłynniejsze obrazy Pietera Brueghela Młodszego z oferty bimago to jednak nie tylko sposób na oryginalną dekorację domowego czy biurowego wnętrza, ale także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wystarczy oprawić go w odpowiednią ramę i opatrzyć stosowną dedykacją, a obdarowany z pewnością będzie zachwycony.