inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na obrazy Oferta ważna do 24.01.2022

Pieter Brueghel Młodszy - obrazy i reprodukcje

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Wedding Feast
od
64,80 zł
92,56 zł

Obraz Pietera Brueghela Młodszego

Pieter Brueghel Młodszy to flamandzki malarz barokowy, członek znanej i niezwykle cenionej rodziny artystycznej. Na początku swojej kariery malarskiej kopiował przede wszystkim dzieła swego ojca, Pieter Brueghela Starszego, jednak z czasem wypracował własny, indywidualny styl. Z uwagi na zamiłowanie do malowania ognia i piekła, a także prezentacji na obrazach scen bijatyk i karczemnych awantur, zyskał przydomek „Piekielny”. Do innych ulubionych przez artystę tematów należały scenki rodzajowe i motywy religijne.
Pieter Brueghel Młodszy zaliczany jest do najbardziej znanych i cenionych malarzy przełomu XVI i XVII wieku, a jego fantastyczne obrazy do dziś rozbudzają wyobraźnię miłośników sztuki z całego świata. Jeżeli Wy również jesteście miłośnikami jego twórczości i marzycie o dziele mistrza na ścianie swojego biura, salonu czy sypialni to dobrze trafiliście. W ofercie bimago dostępne są reprodukcje obrazów Pietera Brueghela Młodszego, zachwycające realizmem, intensywnością kolorów i najwyższą jakością wykonania.

Czytaj więcej Zwiń opis

Pieter Brueghel Młodszy- najsłynniejsze obrazy w bimago

Pieter Brueghel Młodszy to artysta, który nikogo nie pozostawia obojętnym, a jego dzieła z pewnością nie należą do nudnych, spokojnych czy stonowanych. Intrygująca tematyka obrazów, dobór kolorów i sposób ukazania postaci sprawiają, że doskonale sprawdzą się one nawet w nowoczesnych, a wręcz awangardowych przestrzeniach. Najsłynniejsze obrazy Pietera Brueghela Młodszego z oferty bimago to jednak nie tylko sposób na oryginalną dekorację domowego czy biurowego wnętrza, ale także doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wystarczy oprawić go w odpowiednią ramę i opatrzyć stosowną dedykacją, a obdarowany z pewnością będzie zachwycony.