inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Pietro Perugino - obrazy i reprodukcje na płótnie

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Mary Magdalene
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie St. Sebastian
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Crucifixion
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie St. Benedict
od
67,76 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Baptism of Christ
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Baptism of Christ
od
106,40 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Pietà
od
67,76 zł
96,84 zł
Pietro Perugino to włoski malarz i rysownik, przedstawiciel szkoły umbryjskiej. Tworzył w epoce renesansu. Jego zróżnicowany dorobek artystyczny to między innymi freski, rysunki, witraże, obrazy olejne i temperowe - głównie o tematyce religijnej oraz portrety. Reprodukcje Pietro Perugino od bimago to szeroka gama dzieł artysty przedstawionych jako obrazy na płótnie! Dzięki obrazom Perugino z naszej kolekcji możesz teraz w prosty sposób wprowadzić iście renesansowy klimat do swoich czterech ścian. Wybierz i zamów obraz idealny do Twojego wnętrza.

Reprodukcje na płótnie Pietro Perugino

Najsłynniejsze obrazy Pietro Perugino można znaleźć jako reprodukcje w galerii internetowej bimago. Są tam dostępne wysokiej jakości wydruki na płótnie oraz wydruki premium, z widocznymi śladami pędzla i trójwymiarową malarską fakturą, które sprawiają, że dzieło jeszcze bardziej przypomina oryginał. Kim był słynny Pietro Perugino? Pietro Perugino nazywał się tak naprawdę Pietro di Cristoforo Vannucci. Był słynnym włoskim malarzem i rysownikiem. Urodził się w połowie XV wieku, żył i tworzył do roku 1523. Był nie tylko czynnym malarzem, ale także nauczycielem malarstwa. Pod jego okiem szkolili się inni słynni artyści. Zdobił swoimi dziełami włoskie kościoły, w tym Kaplicę Sykstyńską. Oprócz fresków tworzył także obrazy olejne czy rysunki. Najsłynniejsze dzieła Pietro Perugino to obrazy o tematyce religijnej, których stworzył najwięcej, a także portrety.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Pietro Perugino do biura lub salonu

Dzieła Pietro Perugino to klasyczne renesansowe malarstwo. Świadczy o tym zarówno tematyka obrazów, jak i pastelowe barwy, charakterystyczna perspektywa i przywiązanie do proporcji i pewnej harmonii. Reprodukcje obrazów Perugino są często wybierane przez miłośników klasycznej sztuki i osoby pragnące nawiązać w wystroju wnętrz do stylu tradycyjnego. Obrazy Pietro Perugino sprawdzą się jednak nie tylko w klasycznych wnętrzach. Równie dobrze będą wyglądać w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu minimalistycznym, w przypadku których obraz będzie wyraźnym, dominującym akcentem w wystroju. Warto zadbać, aby reprodukcje wkomponować w wystrój pod kątem kolorystycznym. Najlepiej zaprezentują się na jasnym, neutralnym tle.