inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na wszystkie obrazy Oferta ważna do 15.04.2024

Reprodukcje obrazów Robert LeFevre

Kategorie
Sortuj

Sortuj według

Robert Lefevre to francuski malarz przełomu XVIII i XIX wieku. Na jego twórczość duży wpływ wywarły prace Jacquesa Louisa Davida. Lefevre malował portrety oraz obrazy na płótnie o tematyce religijnej i historycznej. Jego dzieła można obecnie podziwiać w wielu europejskich muzeach – w Wersalu, a także w Luwrze. Jeśli jednak pragniesz obcować ze sztuką artysty bez wychodzenia z domu, udekoruj swoje ściany reprodukcjami Roberta Lefevre’a od bimago! Obrazy na płótnie tego malarza znakomicie sprawdzą się we wnętrzach klasycznych i glamour.

Reprodukcje najsłynniejszych dzieł Roberta LeFevre

Robert Lefevre to jedna z ciekawszych postać w historii sztuki. Żył we Francji na przełomie XVIII i XIX wieku. Malarstwo LeFevre dotykało tematów religijnych oraz historycznych. Obrazy artysty przypominają antyki, która w tych czasach inspirowały twórców. Robert LeFevre był pod wielkim wpływem prac Jacquesa-Louisa Davida, który jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli klasycyzmu. LeFevre zasłynął z wyjątkowych portretów, które do dziś można oglądać w największych muzeach na świecie. Słynny obraz przedstawiający Napoleona ujmuje swoją głębią i tajemniczością. Zestawienie ciemnego tła z jasną kolorystyką powoduje, że twarz nabiera majestatycznego charakteru. Obrazy LeFevre przyciągają widzów swoją delikatnością i spokojem. Sylwetki postaci są pełne klasy i elegancji, co było wyróżnikiem, dla tamtej epoki.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje Robert LeFevre

Reprodukcje obrazów Roberta LeFevre idealnie nadadzą się do wnętrza urządzonego w stylu glamour lub klasycznego. Działa dodadzą klasy i eleganckiego, a wręcz wytwornego charakteru. Można je powiesić zarówno w sypialni, jak i salonie. To także dobra propozycja, dla osób zajmujących się wystrojem pomieszczeń komercyjnych, takich jak: restauracje, hotele czy salony piękności. Stylowe obrazy będą dobrze współgrały z ciemnymi, wykonanymi z naturalnego drewna meblami oraz dodatkami w stylu vintage. Będzie też prawdziwa gratka dla miłośników antyków. Reprodukcje LeFevre najlepiej zawiesić na gładkiej ścianie, pomalowanej na jasne odcienie: bieli, szarości, błękitów czy beżu. Dobrym uzupełnieniem dzieł będzie drewniana, stylizowana na dawne czasy złota lub lekko pozłacana rama. Tak eleganckie obrazy warto wyeksponować na kanapą, łóżkiem czy stołem. Świetnie sprawdzi się tutaj też dodatkowe źródło światła, które doświetli dzieło uwydatniając jego wszystkie walory.