-10% na obrazy na korku [ Promocja trwa do 11.08.2020 ] Zobacz
-40% na fototapety koniec promocji za:
dni dzień : :
  • <%= message %>

Sandro Botticelli-Reprodukcje obrazów malarzy na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 154

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Obraz na płótnie Wiosna

Obraz na płótnie "Wiosna"

Cena od: 113,08 zł
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Kategorie:

Filtry

Życie i najsłynniejsze obrazy Sandro Botticelli'ego

Sandro Botticelli wł. Alessandro di Mariano Filipepi (1445-1510) - włoski malarz szkoły florenckiej tworzący w okresie renesansu. Autor licznych obrazów mitologicznych, religijnych oraz portretów. Botticelli znany jest z obrazów takich jak: "Wiosna", "Narodziny Wenus" oraz "Pokłon Trzech Króli". Jego zamierzeniem nie było realistyczne przedstawienie postaci a oddanie jej charakteru. Cechy dzieł Botticellego to chłodny i czysty koloryt oraz precyzja rysunku. Botticelli, w odróżnieniu od innych twórców renesansowych, nie dbał o perspektywę czy realizm w portretowaniu ludzkiego ciała. W jego sztuce widoczne są wyidealizowane postacie, świetlistość szat oraz elementy dekoracyjne, dzięki czemu jego dzieła zachwycają pięknem oraz bogactwem kolorów. Najwyższej jakości wydruki na płótnie obrazów Botticellego będą stanowiły znakomitą dekorację tradycyjnych wnętrz.

czytaj więcej zwiń opis

Sandro Botticelli - kolekcja arcydzieł malarstwa

Sandro Botticelli został doceniony ze względu na innowacyjne pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja reprodukcji "Sandro Botticelli" to najwybitniejsze dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Sandro Botticelli w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Sandro Botticelli" w galerii bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego twórcy. Sandro Botticelli odcisnął duży wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie doskonale prezentował się we wnętrzu. Sandro Botticelli - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji arcydzieł malarstwa - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

Sandro Botticelli - Ponad 4000 reprodukcji arcydzieł malarstwa

Sandro Botticelli jest twórcą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w galerii bimago ceny reprodukcji jego obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twój salon, sypialnia lub gabinet może wzbogacić się o elegancką ozdobę. Sandro Botticelli w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Sandro Botticelli" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Sandro Botticelli" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Sandro Botticelli" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.