inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 10.12.2023

Reprodukcje obrazów Simone Martini

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Angel Gabriel
od
58,08 zł
96,84 zł
Simone Martini to włoski malarz przełomu XIII i XIV wieku, a zarazem jeden z najważniejszych przedstawicieli malarstwa sieneńskiego. W jego pracach dominowały wątki religijne. Obrazy Martiniego często wyróżniały się wyrafinowanymi szablonami oraz złoceniami. Jeśli chcesz podziwiać sztukę tego włoskiego malarza bez wychodzenia z domu, udekoruj swoje pomieszczenia reprodukcjami obrazów Simone Martini od bimago! Niebanalne motywy na obrazach na płótnie z tej kolekcji nadadzą oryginalny charakter przytulnej sypialni lub przestronnym biurze.

Reprodukcje Simone Martini

Simone Martini był włoskim malarzem żyjącym na przełomie XIII i XIV wieku. Był jednym z przedstawicieli szkoły sieneńskiej, lecz tworzył także w innych włoskich miastach. Z pewnością jest jednym najważniejszych włoskich malarzy wszechczasów. Inspirował się swoim mistrzem, znanym malarzem Duccim. Malował głównie dzieła o tematyce religijnej, choć oprócz mistycznej głębi znaleźć można na nich także ludzką naturę. Obrazy Martiniego pełne są emocji i znaczących elementów, a także dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Stworzył on swój własny, charakterystyczny typ Madonny, który wprawne oko z pewnością odróżni od postaci Maryi pędzla innych artystów. Szeroką ofertę reprodukcji można znaleźć w sklepie internetowym bimago w formie wysokiej jakości wydruków na płótnie lub wydruków premium.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Simone Martini na ścianę

Jedną z reprodukcji obrazów Simone Martiniego można powiesić na eksponowanej ścianie w salonie lub jadalni. Taki niezwykle charakterystyczny obraz może stać się najważniejszą dekoracją w całym pomieszczeniu. Ponieważ prace tego artysty pełne są królującego w tamtych czasach złota, błękitu i purpury, warto dobrze przemyśleć aranżację całego pomieszczenia, aby nie ryzykować zbędnym przepychem. Okazała reprodukcja dobrze będzie się prezentować na jasnej, gładkiej ścianie, na przykład w salonie, nad kanapą lub w pobliżu kominka. Klasyczna tematyka to także dobry wybór do przytulnej sypialni lub do przestronnego biura o tradycyjnym wystroju. Drewniane meble, ciężkie zasłony, szklany żyrandol - będą dobrze pasować do obrazów Martiniego. Reprodukcja obrazu Simone Martiniego to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika gotyckiego malarstwa.