inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Reprodukcje obrazów Simone Martini

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie The fire miracle
od
55,28 zł
92,20 zł
-40%
Obraz na płótnie Virgin and Child
od
55,76 zł
92,96 zł
-40%
Obraz na płótnie Maesta
od
55,52 zł
92,56 zł
-40%
Obraz na płótnie Maesta
od
55,52 zł
92,56 zł
-40%
Obraz na płótnie Angel Gabriel
od
55,64 zł
92,76 zł
-40%
Obraz na płótnie The Annunciation
od
55,64 zł
92,76 zł
-40%
Obraz na płótnie Mary with Child
od
55,36 zł
92,28 zł
-40%
Simone Martini to włoski malarz przełomu XIII i XIV wieku, a zarazem jeden z najważniejszych przedstawicieli malarstwa sieneńskiego. W jego pracach dominowały wątki religijne. Obrazy Martiniego często wyróżniały się wyrafinowanymi szablonami oraz złoceniami. Jeśli chcesz podziwiać sztukę tego włoskiego malarza bez wychodzenia z domu, udekoruj swoje pomieszczenia reprodukcjami obrazów Simone Martini od bimago! Niebanalne motywy na obrazach na płótnie z tej kolekcji nadadzą oryginalny charakter przytulnej sypialni lub przestronnym biurze.

Reprodukcje Simone Martini

Simone Martini był włoskim malarzem żyjącym na przełomie XIII i XIV wieku. Był jednym z przedstawicieli szkoły sieneńskiej, lecz tworzył także w innych włoskich miastach. Z pewnością jest jednym najważniejszych włoskich malarzy wszechczasów. Inspirował się swoim mistrzem, znanym malarzem Duccim. Malował głównie dzieła o tematyce religijnej, choć oprócz mistycznej głębi znaleźć można na nich także ludzką naturę. Obrazy Martiniego pełne są emocji i znaczących elementów, a także dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Stworzył on swój własny, charakterystyczny typ Madonny, który wprawne oko z pewnością odróżni od postaci Maryi pędzla innych artystów. Szeroką ofertę reprodukcji można znaleźć w sklepie internetowym bimago w formie wysokiej jakości wydruków na płótnie lub wydruków premium.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Simone Martini na ścianę

Jedną z reprodukcji obrazów Simone Martiniego można powiesić na eksponowanej ścianie w salonie lub jadalni. Taki niezwykle charakterystyczny obraz może stać się najważniejszą dekoracją w całym pomieszczeniu. Ponieważ prace tego artysty pełne są królującego w tamtych czasach złota, błękitu i purpury, warto dobrze przemyśleć aranżację całego pomieszczenia, aby nie ryzykować zbędnym przepychem. Okazała reprodukcja dobrze będzie się prezentować na jasnej, gładkiej ścianie, na przykład w salonie, nad kanapą lub w pobliżu kominka. Klasyczna tematyka to także dobry wybór do przytulnej sypialni lub do przestronnego biura o tradycyjnym wystroju. Drewniane meble, ciężkie zasłony, szklany żyrandol - będą dobrze pasować do obrazów Martiniego. Reprodukcja obrazu Simone Martiniego to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika gotyckiego malarstwa.