tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
Letnia wyprzedaż aż do -70% Oferta ważna do 30.06.2021 Zobacz

Obrazy Walter Leistikow

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

-70% Obraz na płótnie Fischer Obraz na płótnie Fischer
od
25,44 zł
84,80 zł
-50% Obraz na płótnie Autumn Obraz na płótnie Autumn
od
55,96 zł
111,92 zł
-70% Obraz na płótnie Forest Obraz na płótnie Forest
od
33,84 zł
112,88 zł
-50% Obraz na płótnie Swans Obraz na płótnie Swans
od
42,36 zł
84,72 zł

Reprodukcje na płótnie Walter Leistikow

Walter Leistikow to urodzony w 1865 roku w Bydgoszczy niemiecki grafik i malarz-impresjonista, jeden z założycieli „Berlińskiej secesji”. Chociaż nie pochodził z rodziny o artystycznych tradycjach, a do tego część nauczycieli odmawiało mu talentu, to jednak udało mu się przebić do świata berlińskiej bohemy, odnieść znaczne sukcesy twórcze i pozostawić po sobie bogaty dorobek malarski. Twórczość Waltera Leistikowa, podobnie jak sporej części artystów z przełomu XIX i XX wieku, wpisuje się w nurt impresjonistyczny, a jego obrazy przedstawiają przede wszystkim nastrojowe, malownicze pejzaże. Wiele z nich prezentuje okolice Berlina, jednak wyprawa do Europy Północnej zaowocowała również cyklem obrazów z plenerami skandynawskimi.
Prace malarza wciąż cieszą się znaczną popularnością, a wielu miłośników niemieckiej impresji marzy o płótnie mistrza nad własnym kominkiem. Dzięki bimago i przygotowanym przez nas reprodukcjom najwspanialszych dzieł Waltera Leistikowa takie pragnienie bez trudu można zrealizować. Co więcej, kopie dzieł niemieckiego artysty stanowić mogą również doskonały prezent dla przyjaciół, rodziny czy partnerów biznesowych.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Walter Leistikow

Reprodukcje obrazów Waltera Leistikowa to idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli impresjonistycznych klimatów. Doskonale sprawdzą się one we wnętrzach, utrzymanych w ciepłych barwach, z dużą ilością światła i wolnej przestrzeni. Dzieła mistrza z równym powodzeniem można zawiesić na ścianie domowego salonu czy sypialni, jak i pokoju hotelowego lub gabinetu terapeutycznego. Lekkie pociągnięcia pędzla, nastrojowa kolorystyka i malownicze krajobrazy wprowadzą do każdego z tych wnętrz atmosferę spokoju i relaksu, a do tego będą fantastyczną ozdobą pomieszczenia.