inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Darmowa dostawa

Reprodukcje Walter Leistikow

Kategorie
Fiiltry

Fiiltry

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Obraz na płótnie Grunewaldsee
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Schlachtensee
od
98,80 zł
152,00 zł
Obraz na płótnie Grunewaldsee
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Grunewaldsee
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Grunewaldsee
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Ährensammler
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Fischer
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Fishing boats
od
62,92 zł
96,84 zł
Obraz na płótnie Thüringer Wald
od
98,80 zł
152,00 zł
Fascynują Cię dzieła wielkich mistrzów uwieczniające subtelne krajobrazy? Nie przegap kolekcji reprodukcji obrazów Waltera Leistikowa od bimago! Leistikow to XX-wieczny niemiecki malarza-impresjonista, jeden z założycieli „Berlińskiej secesji”. Nastrojowe krajobrazy ukazujące piękno niemieckich lub skandynawskich lasów, jezior i pól, będą doskonale pasować do pomieszczeń z dużą ilością światła, w których królują ciepłe barwy! Dzięki obrazom na płótnie Waltera Leistikowa poczujesz się bliżej natury i stworzysz przestrzeń sprzyjającą odpoczynkowi.

Reprodukcje na płótnie Walter Leistikow

Walter Leistikow to urodzony w 1865 roku w Bydgoszczy niemiecki grafik i malarz-impresjonista, jeden z założycieli „Berlińskiej secesji”. Chociaż nie pochodził z rodziny o artystycznych tradycjach, a do tego część nauczycieli odmawiało mu talentu, to jednak udało mu się przebić do świata berlińskiej bohemy, odnieść znaczne sukcesy twórcze i pozostawić po sobie bogaty dorobek malarski. Twórczość Waltera Leistikowa, podobnie jak sporej części artystów z przełomu XIX i XX wieku, wpisuje się w nurt impresjonistyczny, a jego obrazy przedstawiają przede wszystkim nastrojowe, malownicze pejzaże. Wiele z nich prezentuje okolice Berlina, jednak wyprawa do Europy Północnej zaowocowała również cyklem obrazów z plenerami skandynawskimi.
Prace malarza wciąż cieszą się znaczną popularnością, a wielu miłośników niemieckiej impresji marzy o płótnie mistrza nad własnym kominkiem. Dzięki bimago i przygotowanym przez nas reprodukcjom najwspanialszych dzieł Waltera Leistikowa takie pragnienie bez trudu można zrealizować. Co więcej, kopie dzieł niemieckiego artysty stanowić mogą również doskonały prezent dla przyjaciół, rodziny czy partnerów biznesowych.

Czytaj więcej Zwiń opis

Reprodukcje obrazów Walter Leistikow

Reprodukcje obrazów Waltera Leistikowa to idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli impresjonistycznych klimatów. Doskonale sprawdzą się one we wnętrzach, utrzymanych w ciepłych barwach, z dużą ilością światła i wolnej przestrzeni. Dzieła mistrza z równym powodzeniem można zawiesić na ścianie domowego salonu czy sypialni, jak i pokoju hotelowego lub gabinetu terapeutycznego. Lekkie pociągnięcia pędzla, nastrojowa kolorystyka i malownicze krajobrazy wprowadzą do każdego z tych wnętrz atmosferę spokoju i relaksu, a do tego będą fantastyczną ozdobą pomieszczenia.