inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 26.01.2022 Zobacz
styl boho
Styl Boho

Daj się ponieść fantazji! Styl boho jest stworzony dla osób pełnych energii i temperamentu, o barwnej osobowości i artystycznej duszy. Swoboda hippisowskiego stylu bycia, tajemniczość ludowych motywów, a zarazem wyrafinowanie płynące ze szlachetnych kolorów (złota, turkusu czy amarantu) tworzy prawdziwą atmosferę bohemy. Eksplozja barw łączy się tu z wyrazistymi wzorami, tworząc śmiałe zestawienia. Kwiatowe, geometryczne czy etniczne desenie dowolnie się mieszają i pojawiają się dosłownie wszędzie: na tapicerkach mebli, tkaninach i ścianach. Boho uwielbia przesadę i wychodzi poza wszelkie szablony - tego stylu nie da się pomylić z żadnym innym!

Okiem dekoratora

Niezależnie od tego, czy posiadasz klasyczną, skórzaną kanapę czy romantyczne metalowe łoże - boho pokocha każdy kształt i fakturę, więc nie bój się okryć łóżka indiańskim, wzorzystym pledem i zasypać je milionem etnicznych poduszek. I nawet nie próbuj włączać górnego światła! :)

Karolina Lasota ekspert bimago

We wnętrzach w stylu boho możesz pozwolić sobie na wyeksponowanie drobiazgów schowanych na dnie szuflady: książek, plakatów, biżuterii czy starych pamiątek. I wcale nie musisz w tym zachowywać umiaru!

Odważne kolory staraj się zrównoważyć kolorami ziemi. W tym celu warto do wnętrza wprowadzić ludowe motywy indiańskie lub afrykańskie, które nawiązują do tej palety barw.

Zobacz inne style