tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz
styl industrialny
Styl industrialny

Industrialne pomieszczenia będą idealnym rozwiązaniem dla ludzi kreatywnych, ambitnych i lubiących współczesny pęd życia. Dają one swobodę oraz skłaniają do dynamicznych i inspirujących działań - łatwo w nich realizować swoje pasje. Eksponuje się w nich nietypowe dla wnętrz mieszkalnych elementy, kojarzące się z zakładami przemysłowymi - rury, kable, instalacje, dźwigary czy surowe ściany. Takie mieszkanie ma być z założenia chłodne i z nutką awangardy, dlatego doskonale sprawdzi się tu paleta neutralnych barw, dodatki ze szkła czy metalu, a także tapeta imitująca cegłę lub beton, jeśli te materiały nie są naturalną częścią wnętrza.

Okiem dekoratora

Nie musisz mieszkać w lofcie, żeby stworzyć industrialny klimat. W emaliowane kubki wsadź przybory do codziennej toalety, a w przemysłowych, drewnianych skrzynkach ułóż ręczniki - Twoja łazienka zamieni się w istny warsztat!

Karolina Lasota ekspert bimago.pl

Wrażenie dużej przestrzeni możesz uzyskać dzięki kilku sztuczkom: jasnym i chłodnym barwom, lustrom oraz ograniczeniu faktur i deseni (co wprowadzi ład i harmonię).

Styl industrialny najlepiej sprawdza się we wnętrzach loftowych, ale możesz go również wykorzystać w kawalerce, gdzie przestrzeń jest otwarta. Dzięki temu pomieszczenie będzie wielofunkcyjne i niezatłoczone.

Zobacz inne style