tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz
styl nowoczesny
Styl nowoczesny

Istotą nowoczesnej aranżacji jest czysta przestrzeń, więc pozbywamy się z niej wszelkich nieprzydatnych i niepraktycznych gadżetów, które mogłyby wprowadzić chaos. Dlatego doskonale odnajdą się w niej osoby, które nie lubią przepychu i nie przywiązują się do przedmiotów, lecz poszukują wolności. Elementem dekoracyjnym mają być same meble - pożądanymi materiałami są szkło, drewno, kamień czy tworzywa sztuczne, a także monochromatyczne kolory. Wyjątkową rolę odgrywa oświetlenie - nie tylko dodaje przytulności minimalistycznej aranżacji, ale również samo w sobie stanowi ozdobę.

Okiem dekoratora

Minimalizm stylu nowoczesnego wymaga przestrzeni, więc wiszące półki to jedna z pierwszych rzeczy, których trzeba się pozbyć. Porcelanowe doniczki wymień na te metalowe, zroluj dywan i ciesz się nowoczesnością!

Karolina Lasota ekspert bimago.pl

Ascetyczne wnętrze stanowi doskonałe tło dla wyeksponowania dodatku, który ma dla Ciebie szczególne znaczenie. Jego wyjątkowa forma może zdefiniować charakter całej aranżacji!

Nowoczesne aranżacje uwielbiają dużą, otwartą przestrzeń, dlatego pozbądź się granic - połącz ze sobą salon, jadalnię i aneks kuchenny, uzyskując ogromne pomieszczenie pełne możliwości.

Zobacz inne style