inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 26.01.2022 Zobacz
styl vintage
Dla kogo?

Vintage to styl doskonały dla indywidualistów, lubiących podkreślać swoją wyjątkowość i niebanalny styl życia. Vintage to nostalgiczne zamiłowanie do bibelotów, ale też eksperymentowanie, zestawianie przeszłości z teraźniejszością w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Taka aranżacja znakomicie dopełni nie tylko mieszkanie w starej kamienicy, ale również współczesne wnętrza, wprowadzając klimat innej epoki, trochę oderwany od rzeczywistości.

Okiem dekoratora

Vintage łączy dzień wczorajszy z dzisiejszym, dlatego nie bój się - Twoje mieszkanie wcale nie musi przypominać muzeum! Wydrukuj w sepii zdjęcia swoich bliskich, opraw w surowe, drewniane ramki i powieś nierównomiernie nad telewizorem - to właśnie esencja stylu vintage!

Karolina Lasota ekspert bimago.pl

Przygotowując aranżację, koniecznie wybierz się na pchli targ lub zajrzyj na strych babci. Meble wcale nie muszą być drogie i luksusowe - mają mieć duszę!

Vintage, podobnie jak glamour, wywodzi się z mody. Momentem przełomowym była kolekcja sukien ślubnych Diora inspirowana wiekiem dziewiętnastym.

Zobacz inne style