inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na tapety Darmowa dostawa

Tapeta Tęczowy taniec Nr 89296

Tapeta Tęczowy taniec Nr 89296

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Tapeta ścienna "Tęczowy taniec"

W galerii bimago znajdziesz sporą liczbę wzorów tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Tęczowy taniec", którą można znaleźć w kolekcji Botaniczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego mieszkania. Modny wzór tapety ściennej "Tęczowy taniec" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta zmywalna "Tęczowy taniec" doskonale udekoruje przestrzeń przy zabudowie kuchennej, ścianę przy kabinie prysznicowej czy korytarz.

Tapety ścienne w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny deseń tapety "Tęczowy taniec" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej "Tęczowy taniec" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej "Tęczowy taniec", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Botaniczne można znaleźć produkty w innych kolorach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną "Tęczowy taniec" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE