inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na tapety Darmowa dostawa

Tapeta Zielone szaleństwo Nr 135521

Tapeta Zielone szaleństwo Nr 135521

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Nowoczesna tapeta "Zielone szaleństwo"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet ściennych. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Zielone szaleństwo", którą można znaleźć w kolekcji Botaniczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety na ścianę "Zielone szaleństwo" w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta zmywalna "Zielone szaleństwo" doskonale udekoruje przestrzeń przy zabudowie kuchennej, ścianę przy kabinie prysznicowej czy przedpokój.

Tapety ścienne w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny styl tapety "Zielone szaleństwo" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej "Zielone szaleństwo" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej "Zielone szaleństwo", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet Botaniczne można znaleźć produkty w innych barwach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę "Zielone szaleństwo" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE