inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Czwarta rolka tapety gratis Darmowa dostawa

Tapeta Ekskluzywny deseń Nr 136805

Tapeta Ekskluzywny deseń Nr 136805

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Tapeta na ścianę "Ekskluzywny deseń"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Ekskluzywny deseń", którą można znaleźć w kolekcji Desenie. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety na ścianę "Ekskluzywny deseń" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta zmywalna "Ekskluzywny deseń" doskonale udekoruje przestrzeń przy zabudowie kuchennej, ścianę za wanną lub prysznicem czy korytarz.

Tapety na ścianę w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny deseń tapety "Ekskluzywny deseń" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej "Ekskluzywny deseń" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej "Ekskluzywny deseń", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet Desenie można znaleźć produkty w rozmaitych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę "Ekskluzywny deseń" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE