inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Trójkątna mozaika (niebieski) Nr 108134

Tapeta Trójkątna mozaika (niebieski) Nr 108134

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta ścienna "Trójkątna mozaika (niebieski)"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet na ścianę. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Trójkątna mozaika (niebieski), którą można znaleźć w kolekcji Geometryczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci odmienić wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety na ścianę Trójkątna mozaika (niebieski) w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna.

Tapety ścienne w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny motyw tapety Trójkątna mozaika (niebieski) pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej Trójkątna mozaika (niebieski) z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej Trójkątna mozaika (niebieski), dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet ściennych Geometryczne można znaleźć produkty w innych barwach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę Trójkątna mozaika (niebieski) uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE