inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Wielka harmonia deseni (szary) Nr 122635

Tapeta Wielka harmonia deseni (szary) Nr 122635

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta ścienna "Wielka harmonia deseni (szary)"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Wielka harmonia deseni (szary), którą można znaleźć w kolekcji Geometryczne. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego mieszkania. Modny wzór tapety na ścianę Wielka harmonia deseni (szary) w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna.

Tapety ścienne w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny motyw tapety Wielka harmonia deseni (szary) pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę Wielka harmonia deseni (szary) z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy przestrzeń. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę Wielka harmonia deseni (szary), dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet Geometryczne można znaleźć produkty w innych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą na ścianę Wielka harmonia deseni (szary) uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE