inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Zebra: czarny i biały Nr 89110

Tagi: #paski, #tapety

Tapeta Zebra: czarny i biały Nr 89110

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta na ścianę "Zebra: czarny i biały"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet ściennych. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Zebra: czarny i biały, którą można znaleźć w kolekcji Paski. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego domu. Modny wzór tapety na ścianę Zebra: czarny i biały w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna.

Tapety ścienne w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny motyw tapety Zebra: czarny i biały pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety ściennej Zebra: czarny i biały z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety ściennej Zebra: czarny i biały, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet Paski można znaleźć produkty w rozmaitych kolorach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną Zebra: czarny i biały uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Tapety paski Tapety linie
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE