inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Czwarta rolka tapety gratis Oferta ważna do 23.05.2024

Tapeta Radosny jelonek Nr 129050

Tapeta Radosny jelonek Nr 129050

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta na ścianę "Radosny jelonek"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Radosny jelonek", którą można znaleźć w kolekcji Dla dzieci. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego domu. Modny wzór tapety ściennej "Radosny jelonek" w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta wodoodporna "Radosny jelonek" doskonale udekoruje przestrzeń między szafkami kuchennymi, ścianę przy kabinie prysznicowej czy korytarz.

Tapety w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny styl tapety "Radosny jelonek" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę "Radosny jelonek" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę "Radosny jelonek", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Dla dzieci można znaleźć produkty w różnorodnych barwach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną "Radosny jelonek" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE