inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Kamienna zakładka Nr 117681

Tapeta Kamienna zakładka Nr 117681

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nowoczesna tapeta "Kamienna zakładka"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet na ścianę. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Kamienna zakładka, którą można znaleźć w kolekcji Kamień. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego domu. Modny wzór tapety ściennej Kamienna zakładka w eleganckich barwach sprawia, że jest to niezwykła dekoracja ścienna.

Tapety ścienne w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny styl tapety Kamienna zakładka pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety Kamienna zakładka z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety Kamienna zakładka, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet Kamień można znaleźć produkty w różnorodnych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny temat. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną Kamienna zakładka uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE