inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na tapety Oferta ważna do 03.12.2023

Tapeta Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle Nr 146385

Tapeta Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle Nr 146385

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Nowoczesna tapeta "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów tapet na ścianę. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle", którą można znaleźć w kolekcji Tapety. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety ściennej "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta wodoodporna "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle" idealnie udekoruje przestrzeń przy zabudowie kuchennej, ścianę przy kabinie prysznicowej czy korytarz.

Tapety ścienne w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny deseń tapety "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy nasze wnętrze. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Tapety można znaleźć produkty w innych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną "Kosmos - dekoracyjne symbole słońca i księżyca na ciemnym tle" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE