inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Czwarta rolka tapety gratis Oferta ważna do 23.05.2024

Tapeta Przyczajony tygrys Nr 129016

Tapeta Przyczajony tygrys Nr 129016

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta "Przyczajony tygrys"

W galerii bimago znajdziesz sporą liczbę wzorów tapet na ścianę. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Przyczajony tygrys", którą można znaleźć w kolekcji Zwierzęta. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci unowocześnić wnętrze Twojego mieszkania. Modny wzór tapety ściennej "Przyczajony tygrys" w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta zmywalna "Przyczajony tygrys" idealnie udekoruje przestrzeń między szafkami kuchennymi, ścianę przy kabinie prysznicowej czy korytarz.

Tapety na ścianę w sklepie bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Dekoracyjny motyw tapety "Przyczajony tygrys" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę "Przyczajony tygrys" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że optycznie powiększymy przestrzeń. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę "Przyczajony tygrys", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet ściennych Zwierzęta można znaleźć produkty w różnorodnych barwach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najświeższych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą "Przyczajony tygrys" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE