inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Ucieleśnienie złych mocy Nr 89270

Tapeta Ucieleśnienie złych mocy Nr 89270

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta ścienna "Ucieleśnienie złych mocy"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę Ucieleśnienie złych mocy, którą można znaleźć w kolekcji Ptaki. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego pokoju. Modny wzór tapety ściennej Ucieleśnienie złych mocy w eleganckich barwach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna.

Tapety na ścianę w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny styl tapety Ucieleśnienie złych mocy pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w danym pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i jednocześnie unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę Ucieleśnienie złych mocy z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę Ucieleśnienie złych mocy, dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego pomieszczenia. W kolekcji tapet na ścianę Ptaki można znaleźć produkty w rozmaitych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w wystroju wnętrz. Dzięki temu z tapetą Ucieleśnienie złych mocy uzyskasz oczekiwany efekt w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Tapety zwierzęta Tapety do pokoju Tapety ptaki Tapety sypialnia
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE