inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na wszystkie obrazy BLACK SALE Koniec promocji za: : :

Obrazy z cytatami

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

  • Pokaż więcej kolorów

    Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

Orientacja

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

  1. 1
  2. 2
Słowa mają wielką moc. Mogą podtrzymać na duchu, rozśmieszać i skłaniać do refleksji! Nic więc dziwnego, że wielu przechowuje w pamięci ulubione cytaty z książek oraz myśli znanych osób. A gdyby tak udekorować nimi dom? Dzięki obrazom z cytatami od bimago jest to prostsze niż myślisz! Obrazy z cytatami to takie dekoracje, które pozwolą Ci spersonalizować salon, dając wyraz Twojemu podejściu do życia! W holu zaś możesz umieścić śmieszną sentencję, którą „przywitasz” gości, wprowadzając ich w imprezowy nastrój. Sprawdź możliwości obrazów cytaty!

Obrazy cytaty

Każdy z nas ma swojego ulubionego autora, film, sztukę, książkę lub grę komputerową i potrafi przywołać z pamięci jakiś fragment, który po prostu ma w sobie to coś. Obrazy z cytatami na ścianę pozwolą Ci mieć pod ręką bliskie sercu sentencje, przez które na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Takie dekoracje są dobrym rozwiązaniem dla każdego wnętrza.
Zawieś jeden obraz z cytatami nad komodą w sypialni, aby wprawiał Cię w dobry nastrój zaraz po wstaniu z łóżka. Ozdoba będzie pięknie wyglądać także naprzeciwko drzwi frontowych, witając Twoich gości, dzięki czemu już od wejścia ucieszą się z wizyty. Dobierz obraz z sentencją tak, aby cytat stał się myślą przewodnią danego pomieszczenia. Możesz potraktować to bardzo poważnie, używając przekazów głębokich, mających dla Ciebie dużą wartość, ale możesz też posłużyć się powszechnie znanymi, prostymi sentencjami motywacyjnymi.


 

Obrazy sentencje

Dekoracje ścienne nie muszą służyć tylko do poprawy aspektu wizualnego, mogą być także bardzo funkcjonalne. Obrazy z cytatami umieszczone naprzeciwko dużego lustra z ciemną, drewnianą ramą stanowią świetne tło do selfie lub portretów z przekazem. Sentencje umieszczone na białym tle nadadzą Twoim zdjęciom łagodnego charakteru, zaś kolorowe tło wprowadzi odrobinę szaleństwa. Abstrakcyjny lub zwariowany, komiksowy styl obrazów z cytatami na ścianę doskonale podkreśli, jak pozytywną osobą jesteś i ile masz w sobie energii, zaś sentencje napisane tradycyjnym fontem, będą tętnić spokojem i skłaniać odbiorców do refleksji. Jako dekoracja ścienna, obrazy z cytatami powiedzą dużo nie tylko ludziom oglądającym zdjęcia, ale także gościom wchodzącym do Twojego domu. Jeśli nie lubisz o sobie opowiadać, takie dekoracje z łatwością zrobią to za Ciebie.Zobacz w naszym sklepie również plakaty z cytatami czy fototapety z napisami.

Sentencje cytaty na ścianę

Obrazy cytaty na ścianę prezentują myśli znanych i lubianych osób, które stały się z jakiegoś powodu ważne dla społeczeństwa. Ich motywujący wydźwięk zachęca do przyglądania im się zdecydowanie częściej. Właśnie dlatego warto umieścić obrazy z cytatami na ścianę w swoim domu! Ponadczasowy charakter złotych myśli sprawi, że takie dekoracje nie będą wymagały poprawek ani zmian. Jeśli chcesz kupić coś, co z powodzeniem może zagościć na Twoich ścianach na wiele lat – obrazy sentencje to strzał w dziesiątkę! Ważne maksymy o miłości, rodzinie, radości czy pasji mogą dodawać otuchy i nadziei w trudnych chwilach. Takie wsparcie i jednocześnie gustowna dekoracja ścienna nada się także na prezent dla kogoś bliskiego. Obrazy z cytatami na ścianę to sprawdzony sposób na odświeżenie mieszkania.

Cytaty po angielsku na obrazach

Obrazy cytaty to świetny sposób na przemycenie swoich myśli, przekonań i prawd na ściany domu! W tej kolekcji bimago znajdziesz cytaty po angielsku, których obecność będzie motywowała i utwierdzała w przekonaniach i wartościach, które wyznajesz. Taka dekoracja ścienna to dobry sposób na ozdobienie swojej przestrzeni tak, aby czuć się w niej dobrze. Przypominanie sobie ulubionych zdań poprzez patrzenie na obrazy z cytatami to sposób na refleksję, która jest zawsze dla człowieka wartościowa i wzbogacająca. Cytaty obrazy będą prezentowały się dobrze w każdym domu, urządzonym w dowolnym stylu – glamour, minimalistycznym czy industrialnym. Co ważne, sprawdzą się w także we wszystkich pomieszczeniach – bez obaw możesz powiesić obrazy z cytatami w kuchni, jadalni czy salonie. Dobrze oświetlona i wyeksponowana dekoracja ścienna może całkowicie zmienić charakter domu. Cytaty po angielsku sprawią, że wnętrze będzie wyglądać uniwersalnie i estetycznie, niosąc jednocześnie ważne dla Ciebie idee.