inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

Plakaty Kawa

Fiiltry

Fiiltry

Typ

Kolor

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

Kawa plakat w czarnych, białych lub złotych ramach

Kawa to nie tylko wyśmienity napój, ale także motyw, który można wykorzystać w wielu aranżacjach. Kawowe cytaty, fotografie przedstawiające filiżanki kawy lub ziarna to tylko niektóre pomysły, które można wykorzystać w przestrzeniach w wielorakich stylach. Plakaty z kawą są z tego powodu opcją nie tylko dla miłośników pobudzającego napoju, ale również wysmakowanych zdjęć. Tego typu dekoracje stworzą harmonijną całość z brązem, czernią, bielą i szarością. Dlatego pasować będą do ścian, mebli oraz ozdób w tych kolorach. Charakterystyczne prażone ziarna kawy pięknie zaprezentują się w mieszkaniach w stylu vintage oraz industrialnych wnętrzach. Plakaty odnajdą swoje miejsce w kawiarniach, gdzie będą informowały o serwowanym napoju. Dostępne są zarówno grafiki nawiązujące do kawiarni z dawnych lat, jak i nowoczesne, digitalowe obrazy.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty do kuchni kawa

Kuchnie oraz jadalnie są najczęstszymi miejscami spożywania kawy w domach i mieszkaniach. Z tego powodu ciekawą opcją na urozmaicenie tych przestrzeni są plakaty bimago. Możemy umieścić w swojej kuchnikawowy obraz lub plakat. Mogą to być zarówno jej ziarna, jak i gotowy napój w kubku lub filiżance. Kolorystyka oraz estetyka plakatów typowych dla stylu prowansalskiego zdecydowanie wzbogaci przestrzeń. A nuż plakat zachęci domowników do wspólnego spędzenia czasu przy ciepłych kubkach i filiżankach wypełnionych tym napojem?

Plakat z kawą

Grafiki bimago idealnie nadają się na prezent. Jeśli znamy miłośnika lub miłośniczkę kawy możemy sprezentować tej osobie wyjątkowy plakat. Odnajdą się one zarówno w tradycyjnych, jak i modernistycznych wnętrzach. Pasować będą jako uzupełnienie pustej ściany, ale również jako kolejna ozdoba w bogato urządzonym mieszkaniu. Artystyczne dusze piszące piosenki i wiersze przy kawie powinny docenić wizerunek wspaniałego napoju uwieczniony na fotografiach i rysunkach.