inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Trzeci plakat gratis Darmowa dostawa Koniec promocji za: : :

Plakaty Piwo

Sortuj

Sortuj według

Piwo ma swoje miejsce w kulturze od najdawniejszych czasów. Napój ten uprzyjemnia spotkania rodzinne i towarzyskie. Kojarzy się z zabawą i przełamywaniem barier. Dla nas złocisty trunek stał się inspiracją do stworzenia plakatów z piwem, które mogą stać się oryginalnym dodatkiem do wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych. Plakaty piwo i plakat piwo na ścianę od bimago doskonale sprawdzi się w aranżacji wnętrza baru lub restauracji. Plakaty z piwem mogą być także pomysłem na prezent dla smakoszy tego napoju oraz browarników.

Plakaty z piwem w stylu vintage i nowoczesnym

Piwne plakaty to doskonały pomysł na udekorowanie mieszkania miłośników piwa. Złocisty trunek może zawitać do salonu czy przedpokoju. Najbardziej naturalną przestrzenią wydają się być jadalnia oraz kuchnia, gdzie piwo może być spożywane wraz z posiłkami. Plakaty powinny wpisać się w styl zarówno nowoczesnych mieszkań, jak starszych kamienic. Piwo symbolizuje przyjaźń, towarzyskość, otwartość i podchodzenie do życia ze zdrowym dystansem. Dlatego też plakat prezentujący piwo wpisze się w rockowe lub bluesowe klimaty danego miejsca. Wyroby browarnicze to również relaks i miłe spędzenie czasu w towarzystwie bliskich nam osób. Z tych powodów jest to także doskonały sposób na przyozdobienie barów, lokali lub pijalni piwnych. Przestrzenie przeznaczone do degustacji złotego trunku będą to komunikowały wyraźnie, ale nie napastliwie. Dzięki nim wnętrze nabierze smaku. Smaku dobrze warzonego piwa. Na zdrowie!

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakat piwo do kuchni, jadalni lub restauracji

Kufel piwa w otoczeniu sloganów swoim charakterem nawiązuje do amerykańskich posterów z lat 50-tych i 60-tych XX wieku. Plakaty bimago świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach w stylu vintage. Dzięki nim można przywrócić styl szynków i knajp z poprzednich dekad oraz stuleci.Wyraziste kolory na celowo postarzanym papierze doskonale oddają klimat minionej epoki. Piwne plakaty sprawdzą się nie tylko w nostalgicznych przestrzeniach. Dzięki istnieniu wielu odmian piwa i związanych z nim skojarzeń mogły powstać plakaty, które pasować będą do różnych stylów. Współczesne rysunki kufli czy wysokiej jakości zdjęcia z fokusem na szczegóły komponować się będą z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Plakaty mogą zawisnąć na białych lub czarnych ścianach, na których będą wyróżniać się dzięki odcieniom złotego i żółci. Aby cieszyć się widokiem złotego trunku także w ogródkach piwnych można pokusić się o oprawienie plakatów w antyramę. Opcji jest wiele, więc miłośnicy browarów mają w czym wybierać.