Plakaty Owoce i Warzywa

Liczba produktów w kategorii: 22

Plakaty z owocami - jabłko, banan, awokado, banan, cytryna i gruszka

Smaczne, zdrowe i kolorowe. Owoce i warzywa dzięki plakatom bimago zagoszczą nie tylko w kuchni, ale i w całym domu czy mieszkaniu. Soczyste i świeże owoce oraz warzywa to sposób na nadanie koloru przestrzeniom. Z tego powodu doskonale wpasują się w pomieszczenia białe oraz w jasnych kolorach. Owoce symbolizują witalność, energię oraz szczęście. Plakaty pokazują również przywiązanie do natury oraz zdrowy styl życia. Może to być istotny element sklepów oraz restauracji ze zdrową żywnością. Warto zaopatrzyć się w kolorowy plakat, który pokazuje zdrową i smaczną żywność oraz bogactwo darów natury.

Czytaj więcej Zwiń opis

Plakaty warzywa, owoce i grzyby idealne do kuchni, jadalni lub restauracji

Natura oferuje wiele owoców oraz warzyw, które są dostępne na plakatach bimago. Owoce cytrusowe, takie jak cytryny, grapefruit, pomarańcze czy mandarynki będą dopełnieniem wnętrz, w których dominują różne odcienie żółci lub pomarańczy. Podobnie z bananami czy mango. Jabłka, arbuzy lub awokado będą za to pasować do pomieszczeń zielonych. Czerwoną kuchnię można przyozdobić plakatami z pomidorami lub papryką. Postery dostępne są w wielu stylach grafik, rysunków czy w formie zdjęć. Dlatego można wśród nich odnaleźć te pasujące do naszego wnętrza.

Plakaty grzyby, owoce i warzywa

Dekoracje ścienne w postaci plakatów z owocami, warzywami lub grzybami nie tylko udekorują przestrzeń, ale staną się jej integralnym, charakterystycznym elementem. Będą przypominały o zdrowym odżywianiu i zapewnieniu w swojej diecie owoców oraz warzyw. Jednym z pomysłów jest zawieszenie na ścianie plakatu z motywującą owocową grafiką i napisami. Ciekawy efekt możemy również uzyskać zestawiając ze sobą trzy różne plakaty z jednym, wiodącym motywem, np. ananasa. Takie połączenie sprawdzi się w skandynawskich aranżacjach.