tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-30% na wybrane produkty Oferta ważna do 25.10.2021 Zobacz
styl glamour
Styl glamour

Metaliczne i szklane akcenty, odbijające się od srebrnych połaci luster, dają wrażenie lekko manierycznej, chłodnej elegancji. Dlatego glamour to nie tylko przepych i zbytek, ale też dbałość o najwyższej jakości materiały i oryginalne detale. Zimno metali przełamuje kobieca, iście buduarowa, paleta barw złożona z głębokich fioletów i róży, stanowiąca wygaszone tło dla tego, co błyszczy. Przytulnym dopełnieniem są miękkie materiały w postaci poduszek, zasłon, narzut czy okazałych, pikowanych zagłówków łóżek. Ogromną rolę pełnią ornamenty, najlepiej w postaci tapet sprawiających wrażenie wyhaftowanych złotą nitką.

Okiem dekoratora

Styl glamour to też klasyczna, głęboka czerń, dlatego koniecznie o niej nie zapominaj! Aby uniknąć ponurej aury spowodowanej ciemnym kolorem - dodaj mu złota, a efekt będzie niezwykle luksusowy!

Karolina Lasota ekspert bimago.pl

We wnętrzu glamour doskonale prezentują się biżuteryjne ozdoby kojarzące się z kamieniami szlachetnymi. Wybierz obraz na szkle akrylowym o intensywnej barwie i blasku, by stworzyć wrażenie luksusu.

Styl glamour wymaga dobrego smaku, bo łatwo otrzeć się o kicz i przesadę. Połącz ozdobne elementy kojarzące się z przeszłością z prostymi, nowoczesnymi formami. Intensywne barwy złagodzi beż oraz szarość, dlatego wykorzystaj je jako bazę.