inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na fototapety Oferta ważna do 29.02.2024

Fototapeta Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie Nr 148443

Fototapeta Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie Nr 148443

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie"

Zmień pokój dziecka w atrakcyjną przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecięcego Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie będzie to proste. Wyjątkowa kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecięcy będzie wypełniony wspaniałymi kolorami. W fototapecie Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie inspirowaliśmy się takimi motywami jak niebo, dla dzieci, góry, kosmos, chłopiec, planety oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę prezentująca ulubione bajki Twojej pociechy.

Fototapeta Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która w dodatku jest prosta w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Po przyklejeniu, jeśli zobaczymy nierówności na fototapecie, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta do pokoju dziecka Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szarobrązowym niebie jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni aranżację wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci Fototapety pejzaże Fototapety kosmos
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE