inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na fototapety Oferta ważna do 22.02.2024

Fototapeta Motyw boho - malowane liście i kwiaty bawełny w niebieskim kolorze Nr 143844

Fototapeta Motyw boho - malowane liście i kwiaty bawełny w niebieskim kolorze Nr 143844

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3" jest tego najlepszym dowodem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, kwiaty, liście, boho oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią idealny kolaż na dekoracji "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3". Wzór "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Awangardowa fototapeta w kwiaty "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to niebieski, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3" oddaje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Kwiat bawełny - boho gałązki i liście na betonowym tle wariant 3" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety inne kwiaty
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE