inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Fototapeta Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu Nr 146600

Fototapeta Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu Nr 146600

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta na wymiar "Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu" jest tego najlepszym dowodem. Róże na tej fototapecie wyglądają niebywale a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, kwiaty, róże oraz dziewczynka. Niewątpliwie te elementy stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu".

Modna kwiecista fototapeta "Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Róże na fototapecie, której dominujący kolor to błękitny, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu" pokazuje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Nastrojowe róże - niebieskie abstrakcyjne kwiaty w romantycznym stylu" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE