inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 22.02.2024 zobacz

Obraz na szkle Zielony zen [Glass] Nr 92801

Obraz na szkle Zielony zen [Glass] Nr 92801

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Druk na szkle akrylowym "Zielony zen [Glass]"

Druk na szkle akrylowym "Zielony zen [Glass]" złożony jest z 4 części i wykorzystuje takie motywy dekoracyjne jak rośliny, liście, woda, kamień, zen, zielony, bambusy oraz obrazy na szkle akrylowym. Obraz na akrylu "Zielony zen [Glass]" - a także inne wydruki na szkle z tej kategorii w nietuzinkowy sposób udekorują dowolne wnętrze. Druk na szkle akrylowym "Zielony zen [Glass]" wykonany jest z polimetakrylanu metylu, popularnie nazywanego szkłem akrylowym. Materiał ten jest lekki, nie odbarwia się pod wypływem promieniowania UV i przepuszcza światło, dzięki czemu wydruk "Zielony zen [Glass]" charakteryzuje się lekkim połyskiem oraz efektem 3d. Dekoracja "Zielony zen [Glass]" jest odporna na działanie wilgoci, dlatego bez pobaw można ją powiesić w nawet w pomieszczeniach takich jak kuchnia i łazienka.

Druk na szkle akrylowym "Zielony zen [Glass]" to niezwykle praktyczna i oryginalna ozdoba na ścianę. Niepowtarzalny, pełen kolorów wzór "Zielony zen [Glass]" nadrukowany na szkle akrylowym zyskuje niesamowity efekt, który idealnie będzie wyglądał w stylowym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji Obrazów na szkle akrylowym w galerii bimago, w której znajdziesz "Zielony zen [Glass]" jak również inne, równie piękne wzory.

efekt 3D i głębia kolorów
wysoka odporność
druk full HD
wydruk UV safe
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na szkle akrylowym
Materiał: Szkło akrylowe (acrylglass)
Wykończenie: Połysk, efekt 3D
Elementy dodatkowe: Zawieszka, aluminiowe wsporniki i odbojniki
Ekspozycja: Po zawieszeniu produkt odstaje od ściany o ok. 1,4 cm
Zastosowanie: Szczególnie polecamy ten produkt do pomieszczeń podatnych na zabrudzenia i charakteryzujących się dużą wilgotnością