inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 27.05.2024 Koniec promocji za: : :

Obraz Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim Nr 134986

Obraz Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim Nr 134986

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz na płótnie abstrakcyjny "Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim"

Abstrakcyjny obraz "Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim" to modna dekoracja. W wydruku ""Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim"" zauważyć można inspiracje sztuką abstrakcyjną. Niebanalna kompozycja przywodzi na myśl najsłynniejsze obrazy Wasilly Kandinsky'ego czy Paula Klee. Jeśli uwielbiasz nieszablonowe rozwiązania dekoracyjne, to wydruk "Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim" jest stworzony dla Ciebie. Oryginalna forma w połączeniu z dominującym kolorem, jakim jest beżowy stanowią niesamowite połączenie w tej dekoracji.

Abstrakcja zatytułowana "Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim" z pewnością nada artystyczny polot w Twoim pomieszczeniu. Nie tylko zastosowanie kolorów ale również temat przewodni decyduje o oryginalności tego dzieła. Jeśli szukasz doskonałej dekoracji do swojego biura, to obraz abstrakcyjny na płótnie "Kochaj Naturę - pastelowa abstrakcja w stylu skandynawskim z liściem na kształt wzbijającego się ptaka i napisem w języku angielskim" będzie idealnym dopełnieniem aranżacji wnętrza. 1-częściowa abstrakcja jest dostępna w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ją w każdym pomieszczeniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy akustyczne Obrazy abstrakcje Obrazy typografia Obrazy z napisami
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
GRATIS od bimago: Gwoździe i haczyki niezbędne do montażu