inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na obrazy Oferta ważna do 29.02.2024 Koniec promocji za: : :

Obraz Boczna ściana Panteonu w Rzymie - fotografia z zabytkową architekturą Nr 135695

Obraz Boczna ściana Panteonu w Rzymie - fotografia z zabytkową architekturą Nr 135695

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz "Boczna ściana Panteonu w Rzymie - fotografia z zabytkową architekturą"

Rzym uważane jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. W bimago znajdziesz wspaniałe zdjęcia na płótnie i obrazy przedstawiające tą metropolię. Obrazy Rzym pokazują urok tego miasta w różnych odsłonach - zarówno panoramach, nocnych widokach jak i artystycznych grafikach inspirowanych atmosferą tego miejsca.

Dla osób kochającym podróże i miejskie pejzaże polecamy obraz "Boczna ściana Panteonu w Rzymie - fotografia z zabytkową architekturą". Ta dekoracja ścienna pozwoli cieszyć się ulubionym zakątkiem lub wspomnieniem z wakacji. Każdy z produktów w naszej galerii dostępny jest w kilku wymiarach. My polecamy te w formacie xxl, w którym miejski pejzaż "Boczna ściana Panteonu w Rzymie - fotografia z zabytkową architekturą" będzie wyglądać zniewalająco. W naszym sklepie możesz wybrać tradycyjny wydruk na płótnie lub autorską technikę Premium Print, w którym obraz dzięki werniksowi ma efekt trójwymiarowości. Ze względu na nowoczesny charakter, obraz na płótnie "Boczna ściana Panteonu w Rzymie - fotografia z zabytkową architekturą" znakomicie sprawdzi się w mieszkaniu, biurze, gabinecie lub restauracji.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy rzym
logo

AGNES_2020

Witaj! Cieszę się, że tu jesteś :) Mam nadzieję, że znajdziesz tu, spośród moich prac takie, które Cię poruszą, spowodują że pojawi się uśmiech na Twojej twarzy. Na co dzień zajmuję się projektowaniem wnętrz i bardzo to lubię, a architektura jest moją prawdziwą pasją. Lubię podróżować i zapisywać chwile w aparacie. Wszystkie zdjęcia zrobiłam podczas moich podróży, głównie po Europie. Przekazuję te wszystkie fajne momenty i klimaty Tobie. Miej dobry czas :)

Zobacz prace AGNES_2020
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
Opcjonalne dodatki do produktu: Gwoździe i haczyki