inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na obrazy Oferta ważna do 26.02.2024

Obraz Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę Nr 116480

Obraz Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę Nr 116480

Gotowy obraz, naciągnięty na krosno
<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Obraz "Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę"

Pejzaże to zjawiskowy temat obrazów, które można znaleźć w galerii bimago. W oryginalnej kolekcji znajdziesz obraz na ścianę "Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę", który w artystyczny sposób uchwycił piękno tego zakątka. Pejzaż "Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę" pozwoli Tobie cieszyć się pięknym widokiem przez cały czas a wyjątkowe kolory rozświetlą wnętrze Twojego mieszkania. Aranżacja z tym obrazem to perfekcyjny sposób na pokazanie swojej pasji, ulubionego miejsca lub wspomnień z wakacji. Pejzaż na obrazie "Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę" to ciekawa propozycja dla każdego kto kocha Pejzaże oraz odkrywanie nowych miejsc.

Pejzaż "Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę" można zakupić w kilkunastu rozmiarach. Dzięki najwyższej jakości wydruku motyw Pejzaże zarówno na małym obrazie, jak i dużym będzie dobrze wyglądać. Pejzaż to motyw ponadczasowy, który pasuje do każdego rodzaju przestrzeni. Z tego powodu obraz na ścianę "Kanion Antylopy - pejzaż z wnętrza kanionu w Arizonie (USA) z niesamowicie uformowanymi skałami piaskowca przez naturę" może udekorować nie tylko mieszkanie ale także biura, restauracje lub gabinety.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Obrazy akustyczne Obrazy pejzaże
stworzone przez artystę
druk full HD
prawdziwe włoskie płótno
solidna drewniana konstrukcja
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Technika: Cyfrowy wydruk na płótnie
Płótno: Włoskie, bawełniane, gramatura: 300 g/m²
Krosno: Sosnowe, grubość 2 cm lub krosno galeryjne 2,8 cm
Druk: UV, lateksowy
Wykończenie: Zadrukowane boki - nie potrzebujesz ramy
Opcjonalne dodatki do produktu: Gwoździe i haczyki