inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Tapeta Pielgrzymi Nieba Nr 89667

Tapeta Pielgrzymi Nieba Nr 89667

Cena za m²: <%= unit_price %>

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Tapeta "Pielgrzymi Nieba"

W galerii bimago znajdziesz ogromną wzorów nowoczesnych tapet. My prezentujemy jedną z nich, tapetę "Pielgrzymi Nieba", którą można znaleźć w kolekcji Ptaki. Jej oryginalny deseń pozwoli Ci upiększyć wnętrze Twojego mieszkania. Modny wzór tapety na ścianę "Pielgrzymi Nieba" w eleganckich odcieniach sprawia, że jest to niesamowita dekoracja ścienna. Wzór dostępny jako tapeta wodoodporna "Pielgrzymi Nieba" doskonale udekoruje przestrzeń przy zabudowie kuchennej, ścianę za wanną lub prysznicem czy przedpokój.

Tapety na ścianę w galerii bimago są sprzedawane w rolkach o wymiarach 0,5 na 10 metrów. Ozdobny deseń tapety "Pielgrzymi Nieba" pozwoli wyróżnić jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu zaakcentujemy wybraną przestrzeń i przy tym unikniemy monotonii. Zestawienie tapety na ścianę "Pielgrzymi Nieba" z bardziej stonowanymi kolorami sprawi, że uzyskamy efekt głębi w pomieszczeniu. Warto więc odpowiednio zaplanować umieszczenie tapety na ścianę "Pielgrzymi Nieba", dzięki której możemy całkowicie odmienić aranżację naszego wnętrza. W kolekcji tapet na ścianę Ptaki można znaleźć produkty w rozmaitych odcieniach i wzorach, które łączy wspólny motyw przewodni. Stylistyka tej kolekcji nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacjach wnętrz. Dzięki temu z tapetą ścienną "Pielgrzymi Nieba" uzyskasz oczekiwany efekt w swoim pokoju.

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Certyfikat: CE